FINANCOVÁNÍ

Máte zateplenou fasádu, ale teplo stále uniká?

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Mnoho z nás si myslí, že pokud na svém domě zateplí fasádu, teplo již z objektu přestane unikat. Fasádní izolace ovšem nezabrání kompletním únikům tepla, ale pouze je zmenší. Pro kompletní izolaci vašeho domova je třeba zateplit také půdní prostory, protože teplý vzduch stoupá vzhůru.

 

Netopte zbytečně, když vám teplo uniká

Na kvalitní zateplení střechy a půdních prostor se často zapomíná, i když touto cestou uniká opravdu velké množství tepla. Možností a metod, se kterými můžeme zateplit střechy a půdy je mnoho. Stále se vymýšlejí nové a složité metody, které jsou v praxi jen těžko realizovatelné. V praxi ovšem platí pravidlo, že zateplení se musí udělat bez komplikací a hlavně musí dokonale těsnit. V tomto ohledu je nejúčinnější metodou zateplení pomocí foukané minerální izolace. Jedná se o jednoduchou metodu, která ovšem dosahuje vynikajících výsledků.

Zateplení foukanou izolací je jednoduché, rychlé a nijak vás neobtěžuje

Při ostatních metodách zateplení musíte firmě, která se zateplením zabývá dělat v domě mnoho prostoru. Musíte být připraveni na to, že se vám bude po domě pohybovat mnoho dělníků, kteří budou nosit materiál a nářadí. Stavba je špinavá a při velkém počtu dělníků hrozí drobné poškození. Tyto starosti vám s realizací foukané izolace odpadají. Tato izolace je dopravována na místo určení pomocí hydraulické hadice, která vede z nákladního auta s materiálem. Obsluhu zvládne jediný pracovník. Materiál je dopraven přesně na místo použití a nikde nevzniká žádný odpad. Tento systém umožňuje zateplení až do výšky 40 metrů a na 100 metrovou vzdálenost od objektu. Zateplovat se tak může i za plného chodu budovy a nebudete nijak omezeni.

Kompletní informace naleznete na www.foukaneizolace.cz.

Související příspěvky

Nejčastější chyby při rekonstrukci

redakce

Potřebujete rychle získat menší obnos peněz? Využijte online nebo SMS půjčku!

redakce

Zařiďte svému školákovi pokoj nejen na hraní

redakce