FINANCOVÁNÍ

Špičkové stavby na klíč zajistí Betonové stavby – Group s.r.o.

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document Jsou lidé, kteří si rádi udělají vše sami anebo vše alespoň delegují a řídí – a to samozřejmě i stavbu svého nového domu. Pak tu jsou však i lidé, kteří na to nemají čas. Plánujete aktuálně stavbu nového domu? Pak přesně vám by mohly vyhovovat stavby na klíč od společnosti Betonové stavby – Group s.r.o.

 

Stavby na klíč – hned 18 typových domů LIVETHERM

V nabídce na vás čeká hned 16 standardních domů řady LIVETHERM, jejichž návrhy se nejvíce osvědčily jak na papíře, tak i v praxi. Jde o domy pro náročné i nenáročné lidi. Naleznete zde jak jednopodlažní, tak i dvoupodlažní domy, nejmenší z domů je 3 + 1, největšími jsou pak domy 7 + 1. Zlatou střední cestou je například velice oblíbený koncept dvoupatrového domu 4 + 1 s terasou, v němž si užijete své, pokud jste vždy snili o podkroví…

 

Výhody, které rozhodně nejsou standardní

Výhodou je, že je myšleno především na vaše pohodlí. Dbá se především na rychlost pořízení projektové dokumentace, detailní srovnání jednotlivých technických řešení, komplexnost a správnost z hlediska platných norem i předpisů a v neposlední řadě správné užití základních stavebních materiálů. Co vy na to? Klíčem k vaší spokojenosti jsou domy tyto domy na klíč.

Více informací o společnosti Betonové stavby – Group s.r.o. a stavbách na klíč naleznete na www.livetherm.cz či www.betonstavby.cz.

Související příspěvky

Jak na financování rekonstrukce bytu či domu

redakce

Chcete mít opravdu dokonalé zateplení? Nezapomínejte na stropy!

redakce

Je možné získat nové bydlení bez vysokých splátek hypotéky?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.