FINANCOVÁNÍ

Špičkové stavby na klíč zajistí Betonové stavby – Group s.r.o.

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document Jsou lidé, kteří si rádi udělají vše sami anebo vše alespoň delegují a řídí – a to samozřejmě i stavbu svého nového domu. Pak tu jsou však i lidé, kteří na to nemají čas. Plánujete aktuálně stavbu nového domu? Pak přesně vám by mohly vyhovovat stavby na klíč od společnosti Betonové stavby – Group s.r.o.

 

Stavby na klíč – hned 18 typových domů LIVETHERM

V nabídce na vás čeká hned 16 standardních domů řady LIVETHERM, jejichž návrhy se nejvíce osvědčily jak na papíře, tak i v praxi. Jde o domy pro náročné i nenáročné lidi. Naleznete zde jak jednopodlažní, tak i dvoupodlažní domy, nejmenší z domů je 3 + 1, největšími jsou pak domy 7 + 1. Zlatou střední cestou je například velice oblíbený koncept dvoupatrového domu 4 + 1 s terasou, v němž si užijete své, pokud jste vždy snili o podkroví…

 

Výhody, které rozhodně nejsou standardní

Výhodou je, že je myšleno především na vaše pohodlí. Dbá se především na rychlost pořízení projektové dokumentace, detailní srovnání jednotlivých technických řešení, komplexnost a správnost z hlediska platných norem i předpisů a v neposlední řadě správné užití základních stavebních materiálů. Co vy na to? Klíčem k vaší spokojenosti jsou domy tyto domy na klíč.

Více informací o společnosti Betonové stavby – Group s.r.o. a stavbách na klíč naleznete na www.livetherm.cz či www.betonstavby.cz.

Související příspěvky

Vybavte svůj domov nábytkem s nádechem exotiky

redakce

Otevřené dveře mohou zabírat místo

redakce

Online srovnání hypoték

redakce