DŮM

Vyberte si nová plastová okna nebo dveře přímo u výrobce

Pokud sháníte kvalitní plastová okna nebo plastové dveře prvotřídní kvality, mohla by vás zajímat nabídka společnosti VORLÍČEK-PLAST s.r.o. Nabízejí řešení pro každého.

Široký výběr profilových kombinací

V nabídce u VORLÍČEK-PLAST s.r.o. na vás čeká jedinečný výběr plastových oken s různými profilovými kombinacemi výrobce Gealan. Stačí si pouze vybrat, ten správný pro vás. Nejčastěji je u oken použit profilový systém S 8000 IQ, který patří k absolutní špičce ve světě plastových oken. Okna s tímto profilem vynikají především skvělými teplenými i zvukovými izolačními vlastnostmi.

Barevné variace

Kromě výborných vlastností získáte s plastovými okny od VORLÍČEK-PLAST s.r.o. i možnost vybrat si z několika barevných provedení. Plastová okna jsou dostupná ve 12 acrylcolorových barvách a 7 variantách dekoru dřeva. Vaše nová plastová okna tak lehce můžete sladit s barvou vaší fasády.

Plastové dveře do každého domu

VORLÍČEK-PLAST s.r.o. se specializuje také na nabídku kvalitních plastových dveří. I v této kategorii najdete široký výběr. Pro výrobu plastových dveří byl použit čtyřkomorový profil Gealan S 8000 IQ, který je vyztužen uzavřenou ocelovou výztuhou. Dveře mají díky tomu také skvělé izolační vlastnosti a jsou velmi odolné. I v případě dveří si můžete vybrat z mnoha barevných odstínů. Záleží jen na vašem vkusu.

Nechte si poradit

U VORLÍČEK-PLAST s.r.o. najdete kromě prvotřídních výrobků také profesionální pomoc. Navíc, pokud budete chtít, můžete si objednat návštěvu a vypracování nabídky zcela zdarma!

Více informací najdete na www.plastova-okna-dvere.cz

Související příspěvky

Na vchodových dveřích nešetřete!

redakce

Bezdrátová elektroinstalace xComfort pro chytré domy a byty

redakce

Vybavení předsíně, které má šmrnc

redakce