DŮM

Profesionální hydroizolace střech

Nastává poslední šance, jak svůj dům připravit na sychravé podzimní a zimní klimatické podmínky, které nejsou ž tak benevolentní. Pokud máte podezření, že by vaše stávající střecha nemusela nápor dalších extrémních podmínek unést, určitě se obraťte na profesionální společnost Hizol, která na tuzemském trhu nabízí komplexní a zároveň mimořádně ,kvalitní služby ohledně hydroizolace střechy. Nová technologie použití nabízí možnost pokládky jak na novou střechu u novostaveb, tak i při renovaci či napojení z důvodu přístaveb. Neexistuje snad žádný tvar střechy, který by se nedal tímto způsobem ochránit před vlhkostí. Právě střecha určuje komfortní užívání vnitřních prostorů.

Hydroizolace střech Alkorplan

Fólie Alkorplan patří mezi žhavé novinky na našem trhu při realizaci hydroizolace střech. Pojďme si z trochu bližší perspektivy představit tuto excelentní fólii s unikátními vlastnostmi. Její výhodou je celá řada doprovodných doplňků, kterými lze usnadnit realizaci titěrnějších detailů. Je vhodná jak pro hydroizolaci šikmých, tak i rovných střech.

Fólie je vyrobena tak, aby ustála i přímé atmosférické vlivy a namáhání v rozmezí od -30° až do +80° stupňů Celsia. Fóle je vyráběna v naprosto standardním odstínu šedé, po vzájemné domluvě se společností lze vyrobit i odstíny jiné.

 strecha_hrabacov03_800

Hlavní přednosti fólie Alkorplan

Mezi hlavní přednosti fólie Alkorplan patří odolnost vůči UV záření a zároveň povětrnostnímu stárnutí. Při výčtu výhod nesmíme zapomenout na rozměrovou stálost, kterou deklaruje již 30 leté zkušenosti v praxi. Fólie dosahuje opravdu skvělé rozměrové stability. Reference se stávají samotné realizace po celém světě.

Nesmíme opomenout ani na nízkou hodnotu faktoru difúzního odporu. Zároveň je fólie lehce svařitelná, takže se dá kdykoliv v budoucnu renovovat nebo napojit při přípdné přístavbě. Použití není navíc ani limitováno požárně nebezpečným prostorem.

 strecha_janske_lazne16_800

Související příspěvky

Krbové vložky do každého interiéru

redakce

Nová kuchyně vás nemusí stát balík! Poradíme vám, na koho se obrátit

redakce

Zastínění střešních oken může být maximálně nápadité

redakce