BYT

Cítíte se ve svém bytě bezpečně? Jestli ne, zabezpečte se!

Krádeží neustále přibývá a v poslední době policisté evidují zvýšené množství krádeží v bytech. Zloději mají stále propracovanější techniky a stále méně se bojí. V dřívějších letech platilo, že zloději se spíše zaměřovali na přízemní byty. V současnosti si vyhlédnou jakýkoliv byt i ve vyšších patrech a na něj se zaměří. Zloději spoléhají právě na to, že majitelé bytů ve vyšších patrech bytových domů se budou cítit bezpečněji a své domovy tak nezabezpečí dostatečně. Jak správně zabezpečit byt?

 

Zaměřte se na dveře

0Hlavní ochranou bytů by měly být kvalitní dveře. Právě dveřmi se zloději nejčastěji dostávají do interiéru. V případě přízemních bytů to může být i okny, ale dveřmi vždy nejčastěji. Jestliže máte jako vstupní dveře do bytu jen obyčejné dveře s klasickým zámkem, tak zkušení zloději se mohou dostat dovnitř už za pár sekund a ani neudělají nepořádek. Jestli chcete svůj interiér dokonale ochránit, měli byste se zaměřit na bezpečnostní dveře.

 

Doporučujeme bezpečnostní dveře 3. třídy

Už samotný pohled na kvalitní bezpečnostní dveře může zloděje odradit. Pokud by se přeci jen rozhodli přes ně dostat, budou mít mnohem složitější práci a v případě volby těch správný dveří se přes ně ani nedostanou. Pro maximální ochranu doporučujeme dveře 3. bezpečnostní třídy. Tyto dveře splňují nejpřísnější normy a poskytují majitelům bytů nejvyšší úroveň ochrany. Myslete také na to, že abyste novým dveřím zajistili nejvyšší stupeň bezpečnosti, tepelně-izolačních a zvukově-izolačních vlastností, měly by být vyměněny také zárubně u dveří.

bez

Jak by měly bezpečnostní dveře vypadat?

Jakých parametrů by měly dosahovat bezpečnostní dveře 3. třídy? Na to se nyní podíváme na konkrétním modelu. Jako modelový příklad jsme zvolili dveře Premium od společnosti HT dveře. Tato firma má více než dvacetileté zkušenosti na trhu ve svém oboru. Nyní k samotnému popisu dveří:

  • Patentovaný hlavní zámek atestovaný na tlak 1tunu.
  • Další zámek, který je nezávislý na hlavním zámku.
  • 3 trny proti vytržení křídla u pantů.
  • Zamknutí dveří na dvanácti bodech jediným otočením klíče.
  • Hliníkový práh.
  • Prodloužená záruka 5–10 let.
  • Odolnost proti odvrtání zámku, vyplanžetování, vylomení a vysazení z pantů a dalším možnostem napadení.

Detailní informace o bezpečnostních dveřích Premium i o dalších dveřích z nabídky naleznete na www.htdvere.cz.

Ukázka realizace ⇓

Související příspěvky

Společnost Wienerberger představí dům budoucnosti

redakce

ITALSKÝ DESIGN V INTERIÉRU

redakce

Klamovka je příjemným místem pro život mladých rodin

redakce