DŮM

Okna všeho druhu pro maximální užitek

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Stavíte nebo rekonstruujete a hledáte řešení pro svá okna? Věnujte chvíli svého času nabídce společnosti L-okna. Naleznete u nich širokou nabídku oken v několika variantách řešení.

Plastová okna jako dokonalé spojení

Společnost L-okna nabízí v první řadě moderní a funkční platová okna. V nabídce jsou okna Decaunick, která se díky svému provedení stanou dokonalou součástí vašeho domu. Okna tohoto typu se vyznačují elegantní střídmostí a nabízí se jako systém spojující architektonický a dekorativní styl.

Dřevěná eurookna

Druhým typem řešení pro vaše okna mohou být dřevěná eurookna, která mají mimořádné tepelně-izolační vlastnosti. Společnost L-okna má s výrobou dřevěných oken bohaté zkušenosti, a proto na ně poskytuje i prodlouženou záruku 5let. Nabízí eurookna vyrobená ze smrku, borovice , dubu, meranti, modřínu a dalších. Dřevěná okna jsou zajímavá i svým osobitým designem. V nabídce najdete také speciální dřevohliníková okna system Ermetic 5000/S. Nabídku oken doplňuje i výběr vchodových dveří. Ty nabízí dodávají ve standardní výbavě s tříbodovým bezpečnostím zámkem s masivními klínovými uzávěry, s bezpečnostními zátěžovými panty a s vrchním kováním (klika/koule).

                         

Bonusy pro vaše pohodlí

Kromě prvotřídních oken české výroby nabízí společnost L-okna také kvalitu v podobě kompletního servisu. Dočkáte se zaměření zdarma, montáže oken v Brně a okolí, zednického zapravení a samozřejmě i následného úklidu pracoviště. Jako bonus nabízí společnost také servis do 24 hodin od oznámení závady na okně.

Více informací o nabídce společnosti najdete na www.l-okna.cz.

Související příspěvky

Čerpadla Grundfos jsou naprostou špičkou ve svém oboru

redakce

Efektivní řešení pro komfort i estetiku budov přináší látkové stínění

redakce

Chraňte své venkovní útočiště před vnějšími vlivy a dopřejte si pohodové léto na čerstvém vzduchu

redakce