DŮM INSPIRACE

Jak stylově vybavit chalupu? Vlastními silami je to složité!

Pořídili jste si na letní víkendový odpočinek stylovou dřevěnou chalupu uprostřed přírody a plánujete ji maximálně využívat? Zjišťujete ale, že vybavení, které je uvnitř vašim potřebám nevyhovuje nebo máte o vybavení naprosto odlišné představy? Stylové chalupy si zaslouží také stylové, nejlépe dobové, vybavení. Jak ho ale najít a jak vše nakombinovat. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, tak najít správné vybavení a nakombinovat jej vhodně do interiéru není vůbec jednoduché.

img_5563_1_big-slider

Obrátit se na profesionály není ostuda

Jestli toužíte na chalupě po dokonale stylově zařízeném interiéru, tak rozhodně není ostuda, když se obrátíte na profesionály. Jenže kde takové profesionály najít? Většina interiérových architektů a designérů se specializuje především na moderní interiéry. S klasickým vybavením chalup nebo roubenek nemají dostatek zkušeností a ani vlastně neví, kde vybavení hledat. Naštěstí pro vás i v tomto oboru se dají najít na našem trhu specialisté, pro které je vybavení interiérů chalup, roubenek a poloroubenek denním chlebem.

interier_roubene_chalupy_vcetne_doboveho_nabytku_large

Společnost Roubenky Roubel je tím specialistou

Hlavní specializací společnosti Roubenky Roubal je výstavba roubenek, poloroubenek a všech ostatních druhů klasických dřevostaveb. Největší zájem je logicky v oblasti Krkonoš, která je roubenými stavbami proslulá, ale působnost firmy je po celém území naší republiky. Kromě stavby samotné se ale firma zabývá také vybavením interiéru. A to zejména stylovým nábytkem, který je pro klasické dřevostavby charakteristický. I v této oblasti může nabídnout firma dlouholeté zkušenosti. Ke každé zakázce vám bude předloženo hned několik variant řešení interiéru. Podle svého vlastního uvážení si vyberete, která varianta vám bude vyhovovat nejvíce. Firma se pak sama postará o dodávku vybavení a o jeho instalaci v interiéru.

 

Detailní informace najdete na www.roubenkyroubal.cz.

interier1_big-slider

 

 

Související příspěvky

Je hodnota pH vody ve Vašem bazénu odpovídající?

redakce

Nábytek z masivu – opravdová kvalita

redakce

Vedra jsou pryč, pojeďme na výlet!

redakce