Search

Hledáte bydlení u Plzně? Mám skvělý tip!

Jestliže hledáte klidnou a příjemnou lokalitu obklopenou svěží náručí přírody, ale zároveň se nechcete vzdát pohodlí a snadné dostupnosti potřebných služeb, bude pro vás zázemí v obci Záchlumí u Stříbra zaručeně ideální.

Mezi domy na prodej v Tachově vyniká Záchlumí především potřebným soukromým, jež zajišťuje velká plocha přilehlých zahrad i umístění pozemků v okrajové části obce. Za projektem stojí společnost STOREAL, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti. Díky tomu nebude chybět vašemu novému bydlení vůbec nic.

 

Nízkoenergetické bydlení s mnoha výhodami

Především je třeba vypíchnout, že domy Záchlumí jsou navrženy jako nízkoenergetické. To oceníte zejména při každoročním vyúčtování, ale ještě důležitější je jistota, že vás v nejbližší době nečekají žádné náročné dodatečné investice. Žádně starosti se zateplováním, efektivitou vytápění atd. Domy jsou samozřejmě zděné a vypadají jednoduše skvěle.

Náš tip: Nízkoenergetické domy na prodej v Plzeňském kraji najdete i v obci Zbůch, jen pár kilometrů od Plzně.

Kromě již zmíněné zahrady patří k bydlení na Záchlumí také vlastní parkovací stání a skvělá dopravní dostupnost. Do Stříbra je to pouhých 5 km a do centra kraje – Plzně, se projedete jen o 25 km dále.

 

Klidná lokalita se skvělou dostupností

Obec se také pyšní základní potřebnou vybaveností od školky a školy (do 1. stupně), přes knihovnu, ordinaci až po obecní úřad či autobusovou zastávku. Vyhnete se tak ruchu velkoměsta, ale zároveň budete mít všude blízko. Zelené plochy blízkém okolí jsou pak vhodné k nejrůznějším volnočasovým aktivitám. Na území obce působí různé sportovní oddíly, ale k mání jsou i cyklostezky nebo veřejně dostupná sportoviště.

Nechte se okouzlit moderním bydlením v lůně přírody a vyberte si svůj ideální dům za velmi zajímavou cenu ještě dnes. Ale pospěšte si, ty nejkrásnější mizí doslova před očima!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *