DŮM

Proč vsadit na LED osvětlení a jaké se nabízejí možnosti?

 

Úspora je to, oč v současné době běží. Stále zvyšující se cena energií je příčinou toho, že mnoho domácností začíná šetřit a tak se omezovat. Strach z toho, že nebudete mít na zaplacení účtů za elektřinu, můžete hodit za hlavu. I vy si můžete pořídit super úsporná LED svítidla. Získat s nimi můžete i mnohem více…

 

Proč je LED osvětlení lepší?

LED osvětlení je vynikajícím řešením pro každou domácnost nebo i komerční prostory. LED osvětlení totiž přináší nejnižší energetické nároky, takže pokud budete svítit jimi, můžete spotřebu elektřiny významně snížit. Velkou výhodou je i extra dlouhá životnost, díky které na plné čáře poráží nejen klasické ale i úsporné typy žárovek.

 

Zajistí dokonalé světlo v každé místnosti

Velkou výhodu LED osvětlení je celá řada provedení, ve kterých je možné osvětlení mít. Pří výběru svítidla totiž musíte vzít v potaz nejen jeho design. Zamyslet se musíte nad účelem světla a nad místem, kam chcete svítidlo umístit. LED osvětlení mohou v interiéru navodit příjemnou atmosféru. Některá svítidla jsou totiž vybavena regulací intenzity světla nebo umožňují RGB (barevné) ovládání světla. Hodí se proto do všech prostor domácnosti. Určené jsou k osvětlení celé místnosti nebo i k nasvícení konkrétního místa jako je psací stůl nebo zrcadlo v koupelně.

 

Mohly by vás zajímat

Mezi top produkty se v současné době řadí Stropní svítidlo LED 57929/31/16 od Philips, které je možné umístit na strop nebo stěnu. Kromě nízkých nákladů na provoz a super kvalitního světla vás potěší i futuristickým designem. Zajímavostí je potom LED svítidlo LivingColors 69109/65/PH s barevnou regulací, které má garantovanou životnost až na 20 let provozu. Do moderních interiérů se skvěle hodí Svítidlo LEDINO 57916/48/16 vyrobené z hliníku v atraktivní šedé barvě.

Možností se samozřejmě nabízí mnohem více.

Kompletní nabídku najdete na www.rajsvitidel.cz

 

Související příspěvky

Čištění koberců odborně a spolehlivě. Tepování Praha 4

redakce

Zpříjemněte si bydlení domácí klimatizací, která v létě chladí a v zimě hřeje

redakce

Proč stále uniká z rodinných domů teplo, i když je zateplená fasáda a vyměněná okna?

redakce