DŮM

Dveře, které těsní, zajistí zvukovou izolaci a poskytnou pocit bezpečí

Hledáte vstupní nebo interiérové dveře do svých domů, bytů, panelových domů nebo do provozní budovy? Okna JIS, dlouhodobý výrobce jak dveří, tak i oken, nabízí kvalitní zákaznický přístup od výběru, přes kalkulaci až po finální instalaci. Záruční a pozáruční servis z jejich strany je samozřejmostí.

Materiály, ze kterých můžete vybírat

Okna JIS nabízí nabídku plastových, hliníkových a také dřevěných dveří. Všechny spojují vysoké požadavky zákazníků dnešní doby. Je kladen důraz samozřejmě na kvalitu zpracování, na technické parametry, vzhled a také na bezpečnost. Nabízí výběr z mnoha barev a typů dřeva nebo kovu, které lze následně dotvořit různou velikostí a skladbou výplní.

Prvním materiálem, který je pro výrobu dveří velmi často využíván, je plast. Plastové dveře JIS jsou vysoce odolné proti náročnějším povětrnostním podmínkám a teplotním výkyvům, zároveň jsou však nenáročné na údržbu. Při výběru plastových dveří láká dále jejich přívětivá cena a také neomezené možnosti vzhledu. Kromě široké škály barev v nabídce je možné dveře ozdobit různými výplněmi, které propustí do chodby světlo. Plastové dveře JIS jsou vysoce bezpečné díky certifikátu bezpečností třídy R3.

Druhým nabízeným materiálem dostupným pro výrobu dveří, je hliník. Hliníkové dveře vzbuzují vzhled luxusu na první pohled. Tento materiál je prakticky nezničitelný, navíc skvěle izoluje. Díky vysoké bezpečnosti jsou hliníkové dveře využívány nejen jako vstupní dveře rodinných domů, ale také jako panelákové vstupní dveře.

Třetím využívaným materiálem k výrobě dveří, je dřevo. Dřevěné dveře jsou vyráběny z vysoce kvalitních českých dřevin s vysokou tvarovou stabilitou, která je zajištěna hloubkovou impregnací, která dále zajišťuje odolnost a stálost. Dřevěné dveře chrání před prachem, stejně tak vlhkostí a hlukem. Dřevěné dveře jsou o něco náročnější na údržbu v porovnání s plastovými dveřmi, při správné péči je však dlouhá životnost zajištěna.

Prozkoumejte nabídku dveří JIS a co vy víte, možná váš výběr neskončí u dveří, ale bude pokračovat u oken.

Související příspěvky

Kvalitní nábytek je z kvalitního dřeva

redakce

Izolace stropu zabere jen pár hodin

redakce

S Baumitem Vás zima nezaskočí!

redakce