BYT

Víte, čím zařídit obývací pokoj, aby byl moderní a zajímavý? Zde je několik tipů

Spousta lidí, spousta zájmů a koníčků, kterým se věnují. Někdo rád čte, někdo sportuje, jiný se věnuje domácím mazlíčkům, další vaří, někdo je fandou všemožných her, další se vyžívá v pěstování kytek, zeleniny, nebo třeba v opravách automobilů, studování, vzdělávání se… To, co máte rádi, můžete ve svém domě či bytě alespoň trochu zviditelnit. Tak třeba zarputilému čtenáři by obývací pokoj měla zdobit zajímavá knihovna.

Knihy, knihovny, to vše ve spojitosti se dřevem

Dřevěné knihovny byly odjakživa populární a žádané. Velmi trendy je teď kombinovat dřevo s kovem. A právě proto i na finecase.cz najdete knihovny, které povznesou obývací pokoj, ale i studentský pokoj nebo třeba vaši pracovnu v moderní a zajímavé místo. Kupříkladu dřevěná knihovna LBC099B02 s rozměry 80 x 149 x 30 cm. Je pevná, odolná, má dostatečnou nosnost, hodí se do mnoha stylů interiérů.

Zapojte se do sledování TV nebo hraní her

Abyste si mohli s rodinou nebo sami pohodlně zahrát oblíbenou hru, nesmí vám chybět kvalitní houpací křeslo nebo pohovka. Obývací pokoj bude působit nadčasově s klasickou trojmístnou pohovkou v tmavě šedé barvě s ostřejšími hranami. Trojmístná varianta znamená možnost použití i v menších obývácích, zároveň ale dostatek prostoru na ležení pro jednoho či sezení až pro 3 osoby.

Maximálně praktické taburety

V trendy obýváku najde uplatnění i taburet. Krásné a prostorné taburety nejenže můžete použít k sezení, ale i k uskladnění hraček, šití, pletení… Skvělými služebníky jsou i v ložnici, v dětském pokoji nebo třeba na chodbě, kde si díky nim pohodlně sednete při zouvání a obouvání.

Spoustu inspirace pro váš krásný a netradiční obývací pokoj najdete na finecase.cz. Pojďte se podívat, že i kvalitní nábytek může být cenově dostupný.

Související příspěvky

Chcete koupit byt, ale nedůvěřujete realitním kancelářím? Existují jiné možnosti

redakce

Praha je plná luxusních bytů. Pořiďte si také jeden

redakce

Ceny brněnských bytů dosáhly svého stropu. Co bude dál?

redakce