DŮM

Dbáte na doporučení od kamarádů a známých?

Některé realizace prací na domech jsou potřeba řádně promyslet a zvážit před samotným provedením. K tomu je třeba o daném produktu získat velké množství informací, ale také reakcí od známých, kteří mají s konkrétním druhem realizací už zkušenost. Můžete si sami ověřit a zjistit, zda je zvolená metoda správná a jestli jsou s ní vaši známí spokojeni nebo naopak. To se týká i oboru zateplení střešních a půdních prostor.

 

Mají vaši známí zkušenosti s foukanými izolacemi?

Zateplení střech a půdních prostor pomocí foukané izolace se na našem trhu začíná stávat velmi oblíbenou variantou. Mnoho z nás ještě stále váhá a neví, jestli se jedná o ten pravý materiál. I v tomto případě se můžeme spolehnout na doporučení od přátel a známých, kteří s tímto druhem zateplení možná mají zkušenosti. Jednou z nejkvalitnějších společností, která se specializuje na zateplení pomocí foukané izolace je firma Foukané Izolace s.r.o. Pro realizace zateplení využívají pouze vysoce kvalitní izolační materiály, které již byly s úspěchem v minulosti využity k provedení tepelně izolačních opatření na mnoha rodinných domech, komerčních objektech i průmyslových stavbách.

 

Foukané Izolace se doporučují stále více

Společnost Foukané Izolace s.r.o. každoročně nechává provádět srovnávací analýzu databáze realizací. V posledních letech velmi vzrostl údaj, který je pro tuto společnost velmi dobrou vizitkou. Celých 50-60% z celkového počtu získaných realizovaných zakázek je na doporučení od spokojených zákazníků. Tato lichotivá čísla naznačují, že spokojenost s materiálem a kvalitou provedené realizace, je vždy tou nejlepší reklamou pro každou firmu. O takto vysokých číslech na doporučení realizace se může mnoha firmám pouze zdát.

 

Kompletní údaje o foukané izolaci a ukázky jednotlivých realizací u klientů naleznete na www.foukaneizolace.cz.

Související příspěvky

Víte jak vypadají moderní televizní stolky?

redakce

Proč neodkládat revitalizaci – zdražování

redakce

COLA představuje 4 nové super kotle na pelety! Seznamte se!

redakce