Search

Vzhůru do výšin pro lepší zítřky a čistší okna

Evoluce pokročila. My jsme se dostali ze stromů na zem a naučili se pohybovat po dvou končetinách. Také díky tomu se dnes můžeme považovat za vyspělý druh. Do výšek nás ale stále něco láká. Možná i vyhání? Většina z nás má kromě dvou nohou také fantazii. Proto když zatoužíme po výškách, nemusíme už primitivně šplhat na stromy, stačí si k tomu vybrat jednu z mnoha jiných možností. Nedržíme se při zemi a ve výškových budovách dokonce bydlíme. Pokud dojde k přelidnění, jiná možnost, než stavět svět do výšky nám možná ani nezbude. Nad zem se tedy člověk dostane vcelku často, a navíc mnohem sofistikovaněji než šplháním. Letadlem, výtahem, po žebříku, případně po schodech, … Není to už někdy ale trochu nuda? Nevylezli byste někdy raději obyčejně do koruny stromu a odtud pozorovali třeba západ slunce? Nebo možná byste rádi uměli šplhat po skalách. Že nedokážete beze strachu ani umýt okna vašeho bytu, který se nachází ve třetím patře?

V naší firmě rozhodně také nejsme za opicemi a nelezeme zpátky na stromy… alespoň ne úplně běžnými způsoby. Například horolezecká výbava se nám zdá být dostatečně neobvyklou pomůckou pro dostávání se do výšek, zvlášť pokud se v našem případě o lezení po skalách nejedná. Jsme firma, která má pochopení pro poslední výše zmíněnou skupinu lidí. Pro ty, kteří se kvůli strachu z výšek bojí i mytí oken. Pro objednání našich služeb, ale samozřejmě takovou fobií nutně trpět nemusíte. Jako úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, výškové práce, Vám pomůžeme s jakoukoliv špínou. Umyjeme, vyčistíme, naleštíme, … To je naše práce.

Jak k naší práci zapadá horolezecká výbava? Jsme totiž připraveni na vše. A někdy není jiná možnost, než k mytí oken nebo čištění a opravování fasád tuto výbavu použít. Nejsme žádní amatéři, a tak si poradíme se vším. Zaměstnáváme ve firmě opravdový tým certifikovaných a školených horolezců, kteří ale vynikají také v mytí a čištění. Takové všestranné pracovníky jen tak kdejaká firma nemá. Je velmi pravděpodobné, že ta naše je jediná svého druhu. A tyto výškové práce jsme dokonce schopni zajistit po celé České republice, na Slovensku, v Rakousku a v Německu.

Pokud už mluvíme o superschopnostech, máme i další, a to cestování v čase do minulosti. Vaše fasáda zasažená plísní nebo přikrášlená graffiti bude po našem výkonu rozhodně vypadat zase jako dříve. Váš koberec, ve kterém se už léta usazuje spousta prachu, bude po našem čištění opět jako nově pořízený. A za to si nežádáme ani vaši duši ani balíky peněz. Stačí nám jen váš úsměv. No, dobře… i nějaké peníze to stát bude, ale věřte, že konkurenční firmy nejsou zdaleka tolik kvalitní a v některých případech jsou jejich služby i dražší. V poměru kvality a ceny se nám nemůže nikdo vyrovnat. Avšak velmi rádi uvidíme i váš úsměv, který bude důkazem toho, že jste s naší prací spokojení.

Bez milých úsměvů a radosti našich zákazníků z námi odvedených zakázek by nás jistě naše práce ani nebavila. Rádi děláme lidem radost. Ať už vlídným přístupem nebo neočekávaně skvěle odvedenou prací. I v celém kolektivu firmy si velmi dobře rozumíme, což je také hodně důležité. Jedině tak můžeme pozitivní energii šířit stále dál. A díky odborným znalostem našich pracovníků můžeme šířit také dokonalou čistotu.

Pro všechny tyto naše jedinečné vlastnosti a schopnosti jsme docela oblíbení. Nebudeme lhát. Stále máme co dělat. Jednou jsme tu, tu zase tam… Pracujeme pro každého, kdo si řekne. Navštívíme vás jak doma, tak například umyjeme okna i ve vaší firmě. Běžně se dostáváme také do různých obchodních center. Nedávno jsme například pracovali pro jedno v Brně. Zakázka – mytí vysokých výloh.

Jak už bylo zmíněno s prací ve výškách nemáme žádný problém. Někteří jedinci například šplhají na vrcholky skal, aby mohli v klidu meditovat, a naší meditací je tato práce. Tentokrát jsme ale u zakázky v obchodním centru v Brně horolezeckou techniku nevyužili.

Nevyužíváme ji vždy, samozřejmě jen v případech, kdy se to hodí. Pro ostatní případy máme v záloze i obyčejné žebříky, teleskopické tyče a vysokozdvižné plošiny. Pro mytí vysokých výloh jsme použili žebřík v kombinaci s teleskopickou tyčí. Tyto pomůcky už sice nejsou tak zázračné, důležité však je, že zázračný je výsledek. Vždy k čištění používáme kvalitní prostředky. Ty by ale samotné k dokonalému výsledku ještě nevedly. Stěžejní je naše technika leštění. Využíváme techniku suchého leštění, která je průlomová. A vlastně tak obyčejná. Asi jste už odvodili, že suché leštění je technika bez pomoci lešticích přípravků. To má své opodstatnění. Takto zůstanou okna, výlohy nebo jiné skleněné plochy podstatně déle čisté, navíc beze šmouh po leštidle.

Třeba vyzkoušíte naše služby i vy. Možná kvůli tomu, že se bojíte výšek, možná proto, že zrovna nemáte čas úklid dělat sami nebo si prostě nevíte rady a třeba jen z toho důvodu, aby vám soused záviděl dokonale vyleštěná okna. Důvodů je spousta… nebo není třeba hledat žádný. My vás přátelsky přivítáme v každém případě.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *