BYT

Ozdobte svůj interiér netradičně

Untitled document

Hledáte kvalitní ozdobu pro svůj interiér, která by celé místnosti dodala nádech luxusu a podtrhla její rysy? Potřebujete materiál s moderním vzhledem, vysokou kvalitou a velkou odolností? Potom právě pro vás je tu společnost Vešo-interier cz, s.r.o. se svou nabídkou laminátových desek.

 

Laminátové desky jsou pro interiér správnou volbou

Desky od společnosti Vešo-interier cz, s.r.o jsou vyrobeny z vysokotlakého laminátu. Jedná se o velmi odolný materiál s obrovskou možností volby designu a s širokým využitím. Tyto laminátové desky naleznou využití v mnoha podobách a téměř ve všech druzích interiéru. A to nejen v domácnostech, ale také v prodejnách, kancelářích, cukrárnách a v mnoha dalších místnostech. Tento materiál je možné využít na dekoraci dvířek od skříní, na pracovní desky a také na dveře nebo na stěny.

 

Dekorativní funkce jsou velmi vysoké

Hlavními výhodami tohoto materiálu je jeho vysoká odolnost a velká spousta moderních designů. Tyto dva faktory zajistí, že váš interiér bude opravdu kvalitně vyzdoben a tato výzdoba vydrží opravdu dlouho. V nabídce společnosti Vešo naleznete velký výběr laminátů od proslulé značky Formica. Můžete vybírat z laminátů s tloušťkou 0,7mm a to v jednobarevném provedení nebo v provedení více barev s opravdu netradičními vzory. Firma Vešo také nabízí laminátové desky v imitaci dřeva nebo lamináty s kovovým povrchem. A pokud chcete vybrat opravdu dokonale designově ztvárněné kousky, vybírejte v kategorii ColorCore. Jedná se o silnější materiál, který může být frézován, vyřezáván nebo dokonce pískován k dosažení jemného nebo naopak zvýrazněného 3D efektu.

Kompletní nabídku laminátů Formica naleznete na www.veso.cz .

Související příspěvky

Dětský pokoj – moderní sestavy !

redakce

Pozvánka na IBF 12. – 16.4.2011

redakce

Podlinková svítidla ze studia LightVision

redakce