BYT

VP – PÍSEK umí výškové i uměleckořemeslné práce dokonale

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Výškové a uměleckořemeslné vyžadují kvalitní přípravu a samozřejmě i šikovné řemeslníky, kteří vše provedou. Pokud chcete obojí, obraťte se na  VP – PÍSEK. Umí vše dokonale.

Práce i v extrémních podmínkách

Výškové práce jsou někdy extrémně nebezpečené, a proto by je v žádném případě neměli vykonávat laici. Pokud potřebujete provést nějaké práce ve výškách, obraťte se na odborníky z VP – PÍSEK. Kromě práce v běžných výškách umí pracovat i v extrémních podmínkách.

VP-PÍSEK provádí montování a demontování výškových konstrukcí, práce na střechách i věžích při opravách omítek, svodů, montáži topných či optických kabelů, údržbách a opravách střech, komínů apod. U VP – PÍSEK si můžete objednat například řemeslné a údržbářské práce v těžko dostupných místech, montáže sítí GSM, hromosvodů, protisněhových zábran či zábran proti ptactvu, rizikové kácení dřevin nebo také instalace velkoplošných bannerů a poutačů, slavnostní výzdobu a dekorace budov a mnohem více.

Skvělá práce za příjemnou cenu

VP – PÍSEK tvoří profesionálové, a proto ke své práci nepotřebují drahé a na stavbu časově náročné lešení ani plošiny. Při práci využívají nejmodernější a současně maximálně bezpečené lezecké techniky. Díky tomu je jejich práce rychlá a oproti ostatním má i nízkou cenu.Můžou vám tak výrazně ušetřit vaše náklady.

Uměleckořemeslné práce

Kromě výškových prací se  VP – PÍSEK zaměřuje také na uměleckořemeslné práce. Provádí je za použití tradičních metod. Umí řemeslo štukatérské, malířské a pozlacovačské. K povolení restaurátorských prací mají povolení Ministerstva kultury ČR, takže se na jejich práci můžete maximálně spolehnout. VP – PÍSEK prostě umí vdechnout starým budovám nový život.

Více o společnosti najdete na www.vp-pisek.cz.

Související příspěvky

Stavba komínu – zvládneme postavit komín sami?

redakce

Jak je možné zastínit interiér, když nechcete využít klasické žaluzie?

redakce

Jaké druhy bytových domů najdete v Praze? Všechny!

redakce