BYT

Každá garáž si zaslouží pořádná vrata!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Co by to bylo za garáž, která nemá kvalitní vrata? Stačí se také zamyslet nad pohledem na svůj dům – jaká část domu je hned na první pohled výrazně nejvýraznější a největší? Ano, jsou to garážová vrata. Kvalitní garážová vrata tak dnes plní nejen bezpečnostní, ale i reprezentativní funkci. Velkou paletu různých typů, druhů a barev garážových vrat LOMAX Vám přináší Mazel s.r.o.

Garážová vrata = důraz na vzhled i bezpečí

Dnes to není již pouze o bezpečí, které poskytují garážová vrata naší garáži a našemu domu. Maximální bezpečí je však základ, od kterého je třeba se odrazit. Je však konec starým, plechovým a nevzhledným vratům do garáže. Díky kvalitnímu výrobci garážových vrat LOMAX již dnes mohou garážová vrata skvěle plnit i reprezentativní funkci, o čemž se můžete přesvědčit sami.

          

Možnost výběru garážových vrat dle gusta

Garážová vrata máte možnost vybírat z několika typů – záleží pouze na Vašich požadavcích a kupříkladu prostorových možnostech. Pokud nemáte v garáži místa nazbyt, jistě oceníte šikovná rolovací vrata. Též můžete zvolit vrata výklopná nebo garážová vrata sekční, která patří suverénně na první příčku v oblíbenosti. To vše ve vysokém standardu kvality LOMAX.

Nejoblíbenější sekční garážová vrata

Nejčastěji si lidé nechávají instalovat sekční garážová vrata. Jsou totiž velice variabilní a je možné volit mezi průmyslovými a privátními vraty. U privátních máte dále na výběr mezi kazetovými a lamelovými. Výběr typu je však pouze začátkem – ihned následuje volba vzoru a povrchu. Povrch lze ladit do barev velkého množství imitací dřeva světlejších i tmavších odstínů – ze světlejších je to především Oregon, z nejtmavších mahagon či bahenní dub. Je samozřejmě možné zvolit i klasický bílý, hnědý nebo stříbrný povrch. Rozsáhlá galerie povrchů garážových vrat Vám však prozradí mnohem víc. Více informací o garážových vratech naleznete na www.mazelsro.cz.

Související příspěvky

Při zařizování hotelu i ubytovny nezapomeňte na podstatné detaily

redakce

Harmonický domov díky Feng-shui

redakce

Seni senectus aliquet pretium

redakce