BYT

Vešo- interier s.r.o. – nápaditý a originální interiér

Chtěli byste si zařídit nový interiér, ale nevíte, komu můžete důvěřovat? Zkuste firmu Vešo – interier s.r.o. Tato firma se zabývá výrobou a realizací atypických interiérů. Jejich dlouholeté zkušenosti a neuvěřitelně velké množství spokojených zákazníků mluví za vše, a to například při realizaci originálních interiérů v pekárnách, cukrárnách, kavárnách apod.

Postupné zvětšování zaměření
Nejdříve tato firma realizovala potravinářské prodejny na klíč a později i jiné prodejny. Tím jak se výroba rozšiřovala, zvětšoval se i nabízený sortiment nábytku a služeb. V každém dokonalém interiéru pak nesmí chybět výrobky, jako jsou originální židle, stoly, správné nasvětlení apod., které často dotváří atmosféru celé místnosti.

Specializace na atypické interiéry, dovoz kvalitního zboží
Firma Vešo – interier s.r.o., se jako jedna z mála zaměřuje spolu s tvorbou atypických interiérů také na dovoz kvalitního plastového nádobí pro potravinářské provozovny i pro domácí použití od firmy  Rigaflex AG. Stěžejní je ale dovoz vysokotlakých laminátů od nejvýznamnější značky Formica a případné zpracování těchto materiálů formou lisování nebo ohýbání (postforming).

 

Dovoz dekorativních materiálů
Dekorativní materiály patří k prvkům, které dovedou neuvěřitelným způsobem oživit interiér. Umocňují dojem z prostoru, ve kterém bydlíte, pracujete nebo relaxujete. Proto Vám firma Vešo – interier s.r.o. nabízí všechny nejmožnější dekorativní materiály od největšího výrobce na světě. Z tohoto širokého sortimentu si pak určitě vyberete.

 

Pro více informací navštivte oficiální stránky www.veso.cz.

 


Související příspěvky

Nezbytná součást psacích stolů je stolní lampička

redakce

Luxusní konferenční stolky od Homemarket.cz

redakce

Nový web pro zájemce o krby a kamna

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.