BYT

Vešo- interier s.r.o. – nápaditý a originální interiér

Chtěli byste si zařídit nový interiér, ale nevíte, komu můžete důvěřovat? Zkuste firmu Vešo – interier s.r.o. Tato firma se zabývá výrobou a realizací atypických interiérů. Jejich dlouholeté zkušenosti a neuvěřitelně velké množství spokojených zákazníků mluví za vše, a to například při realizaci originálních interiérů v pekárnách, cukrárnách, kavárnách apod.

Postupné zvětšování zaměření
Nejdříve tato firma realizovala potravinářské prodejny na klíč a později i jiné prodejny. Tím jak se výroba rozšiřovala, zvětšoval se i nabízený sortiment nábytku a služeb. V každém dokonalém interiéru pak nesmí chybět výrobky, jako jsou originální židle, stoly, správné nasvětlení apod., které často dotváří atmosféru celé místnosti.

Specializace na atypické interiéry, dovoz kvalitního zboží
Firma Vešo – interier s.r.o., se jako jedna z mála zaměřuje spolu s tvorbou atypických interiérů také na dovoz kvalitního plastového nádobí pro potravinářské provozovny i pro domácí použití od firmy  Rigaflex AG. Stěžejní je ale dovoz vysokotlakých laminátů od nejvýznamnější značky Formica a případné zpracování těchto materiálů formou lisování nebo ohýbání (postforming).

 

Dovoz dekorativních materiálů
Dekorativní materiály patří k prvkům, které dovedou neuvěřitelným způsobem oživit interiér. Umocňují dojem z prostoru, ve kterém bydlíte, pracujete nebo relaxujete. Proto Vám firma Vešo – interier s.r.o. nabízí všechny nejmožnější dekorativní materiály od největšího výrobce na světě. Z tohoto širokého sortimentu si pak určitě vyberete.

 

Pro více informací navštivte oficiální stránky www.veso.cz.

 


Související příspěvky

Chcete si užít bydlení v Praze? Byty Na Radosti jsou tu pro vás

redakce

Harmonický domov díky Feng-shui

redakce

Kvalitní granitový dřez je ideální pracovní plocha.

redakce