BYT INSPIRACE TIPY

Posviťte si na opravdový dárek z lásky

Stále ještě přemýšlíte o dárku k výročí všech zamilovaných? Čokoláda, láhev vína nebo plyšový medvídek se svírajícím srdíčkem se už stal standardem. Květinou a večeří v přeplněné restauraci samozřejmě nic nepokazíte, ale co to takhle pro tentokrát vzít za zcela opačný konec a sáhnout po unikátním dárku, jakým lampičky bezesporu jsou.

LL_6821V případě, že na partnerově stole leží již dosluhující model 15 let starého zdroje světla, na kterém jsou patrné známky letitého zacházení, máte na půl vyhráno. Ta druhá polovina se skrývá v pečlivém výběru. Internetová prodejna Ráj svítidel vám naštěstí s vhodným výběrem pomůže. Zapomeňte na obyčejné lampičky a nahlédněte pod roušku netradičních a zároveň kvalitních lampiček od renomovaných výrobců.

1610BK

 

Designové lampičky

Stačí jen zlehounka poodkrýt háv populární kategorie designové lampičky a nechat se provést moderní nabídkou neokoukaných modelů. Lampičky mohou být skvělým doplňkem jakéhokoliv pokoje stejně tak, jako nic neříkajícím kusem plastu. Po jaké cestě se nakonec vydáte vy?

 

Ráj svítidel předkládá výhradně kvalitní lampičky od předních světových výrobců, které dokážou potěšit především svým netradičním vzhledem. Zmapujte si prostor, do kterého chcete lampičku zakoupit a pokuste se jí sladit s ostatním osvětlením. Designové lampičky se vyrábějí v nestandardním provedení s kladeným důrazem na celkový efekt.

 

Lampičky na klip99695fr01

Další oblíbenou oblastí jsou lampičky na klip, které nacházejí své využití takřka v jakékoliv místnosti a to pro svou velice jednoduchou instalaci a přenositelnost. Lampičky tohoto typu dokážou vyřešit problémy s osvětlením na těžko dostupných místech a především tam, kam se normální stolní modely nedostanou. Vyberte si jednu z mnoha barev a tvarů v nejrůznějších cenových kategoriích.

 

Rádi vám poradíme, jsme tu pro vás…

PL-DUKE-T-PINK

.

Související příspěvky

Současné počasí vytváří v domácnostech ideální teploty

redakce

Externí předseda společenství vlastníků jednotek od PPM

redakce

Internet věcí není sci-fi, ani zábava pro fanatiky do IT – využijete jej i v běžné domácnosti

redakce