BYT

Topení jako designový doplněk?

Untitled document

Také při zařizování vašeho domu nebo bytu trávíte spoustu času vybíráním sedací soupravy a různých doplňků, aby vaše domácnost byla téměř dokonalá a vše spolu ladilo? A najednou se zarazíte při výběru topení a myslíte si, že je vše ztraceno, protože si budete muset pořídit klasický obrovský radiátor, který potopí veškerou vaši snahu? Omyl! Zkuste použít konvektory Licon.

Vzhled konvektorů nenaruší krásu interiéru

Zvolením správných otopných těles můžete nejen ušetřit, ale i získat potřebnou volnost v designovém řešení místností, a to přesně podle vašich představ. Díky jdinečnému designu se konvektory Licon stávají součástí mnoha moderních domácností. Vybírat můžete mezi mnoha druhy a jistě mezi nimi naleznete i typ který bude vyhovovat i vašemu zařízení interiéru. Konvektory Licon mají díky své konstrukci nízkou hmotnost, která umožňuje jejich snadné zapuštění do podlahy nebo zavěšení na stěnu a třeba i na sádrokartony.


Neviditelné topení

Pokud se rozhodnete pro konvektory na zapuštění do podlahy, nebo do stěny, tak je téměř nezaregistrujete. Jejich vrchní mřížka bude totiž zároveň s výškou podlahy nebo stěny. Vidět bude pouze tato mřížka a vy tak budete moci využít kompletně celý prostor vaší místnosti. Nikde vás nebudou omezovat přebytečné trubky a ani velké nevzhledné radiátory.

Více informací o konvektorovém vytápění a kompletní sortimentu společnosti Licon naleznete www.licon.cz


.

Související příspěvky

Máte představu o tom, jaká by měla být vaše podlaha?

redakce

5 tipů, jak přežít horké dny v bytě

redakce

Markýzy Rolrols doplní váš balkon, terasu i výlohu

redakce