BYT

Nová Nuselská nabízí 146 bytových jednotek

Hledáte bydlení v širším centru Prahy? Chcete žít moderně a komfortně? Nová Nuselská, bytový komplex společnosti Trigema, nabízí pohodlné bydlení v oblasti, kde to žije nejen kulturou. Chcete luxusní, plně vybavený a prostorný byt? Najdete ho v Nová Nuselská. Pojďme se společně podívat, jak to v takovém komplexu vypadá a co od něj očekávat.

Ať už jste svobodní, mladý pár nebo rodina s dětmi, zde najdete to své. Nová Nuselská v blízkosti Václavského náměstí nabízí 146 bytových jednotek od 1+kk po 4+kk. Byty budou k nastěhování na podzim roku 2020 a prodávají se už nyní.

 

Chytré bydlení šetrné k životnímu prostředí.

Celý komplex je navržen tak, aby cílil na rodiny s dětmi. Jeho součástí proto bude i vnitroblok plný zeleně. Všechny byty, konstruované s respektem vůči životnímu prostředí do něj budou nahlížet. Součástí komplexu budou komerční prostory, které budou sloužit veřejnosti i firmám.

 

Prostorné a moderní byty s rychlou dostupností do centra.

Máte o bydlení vlastní představu? Tady se budete moci pustit do její realizace! Byty jsou prostorné, s velkými okny. A tak se vaší fantazii, byť třeba velmi neobvyklé, nebudou klást meze. Dobrá dopravní dostupnost je zaručena. Obavy z dlouhé cesty do centra můžete hodit za hlavu. Dostanete se tam za pár minut. A pokud jen zatoužíte po zelených plochách, v blízkosti je známý park Jezerka. Sportovci si pak určitě oblíbí Tyršův vrch. Také zde najdou několik fitness center.

 

Supermarket i hypermarket přímo za rohem!

Ani pro nákupy to nebude daleko. Jen pár minut od komplexu na vás čekají supermarkety Tesco a Lidl. A samozřejmě zde najdete řadu restaurací. Namátkou:

  • Na Paloučku.
  • Krušovická chalupa.
  • Restaurace Chapadlo.
  • Restaurace u Bansethů.

 

Školská zařízení i divadla jsou v blízkosti!

V okolí komplexu najdete několik škol, od mateřských až po vysoké. Jednou z nich je například Mateřská škola Boleslavova pro nejmenší, nebo Základní škola Plamínkové pro starší. Také zde sídlí Metropolitní odborná umělecká škola a Vysoká škola kreativní komunikace. Pokud milujete divadlo, jsou tu hned dvě. Divadlo Na Jezerce a Divadlo Na Fidlovačce. Pokud máte rádi filmy, můžete také navštívit letní kino v Riegrových sadech.

 

Pražské památky jako Vyšehrad vás jistě okouzlí!

Rádi se kocháte Prahou? Z nedalekého Vyšehradu ji budete mít jako na dlani. A co pěšky přejít Nuselský most? Nebo si prohlédnout Nuselskou radnici a posedět v nedaleké kavárně Kaaba? Praha nabízí spoustu krásných míst pro bydlení, ale atmosféra s Nové Nuselské vás doslova zasáhne. Domluvte si osobní prohlídku! Přejeme Vám hodně štěstí s výběrem!

Jaké pražské památky se Vám líbí nejvíce? Napište nám do komentáře.

Související příspěvky

Umělý kámen DominArt … dotkněte se kvality

redakce

Nové bydlení v Praze nebo blízkém okolí? V současnosti žádný problém!

redakce

Značkový robotický vysavač iClebo Home, správný pomocník pro úklid podlah

redakce