Image default
BYT

Nová Nuselská nabízí 146 bytových jednotek

Hledáte bydlení v širším centru Prahy? Chcete žít moderně a komfortně? Nová Nuselská, bytový komplex společnosti Trigema, nabízí pohodlné bydlení v oblasti, kde to žije nejen kulturou. Chcete luxusní, plně vybavený a prostorný byt? Najdete ho v Nová Nuselská. Pojďme se společně podívat, jak to v takovém komplexu vypadá a co od něj očekávat.

Ať už jste svobodní, mladý pár nebo rodina s dětmi, zde najdete to své. Nová Nuselská v blízkosti Václavského náměstí nabízí 146 bytových jednotek od 1+kk po 4+kk. Byty budou k nastěhování na podzim roku 2020 a prodávají se už nyní.

 

Chytré bydlení šetrné k životnímu prostředí.

Celý komplex je navržen tak, aby cílil na rodiny s dětmi. Jeho součástí proto bude i vnitroblok plný zeleně. Všechny byty, konstruované s respektem vůči životnímu prostředí do něj budou nahlížet. Součástí komplexu budou komerční prostory, které budou sloužit veřejnosti i firmám.

 

Prostorné a moderní byty s rychlou dostupností do centra.

Máte o bydlení vlastní představu? Tady se budete moci pustit do její realizace! Byty jsou prostorné, s velkými okny. A tak se vaší fantazii, byť třeba velmi neobvyklé, nebudou klást meze. Dobrá dopravní dostupnost je zaručena. Obavy z dlouhé cesty do centra můžete hodit za hlavu. Dostanete se tam za pár minut. A pokud jen zatoužíte po zelených plochách, v blízkosti je známý park Jezerka. Sportovci si pak určitě oblíbí Tyršův vrch. Také zde najdou několik fitness center.

 

Supermarket i hypermarket přímo za rohem!

Ani pro nákupy to nebude daleko. Jen pár minut od komplexu na vás čekají supermarkety Tesco a Lidl. A samozřejmě zde najdete řadu restaurací. Namátkou:

  • Na Paloučku.
  • Krušovická chalupa.
  • Restaurace Chapadlo.
  • Restaurace u Bansethů.

 

Školská zařízení i divadla jsou v blízkosti!

V okolí komplexu najdete několik škol, od mateřských až po vysoké. Jednou z nich je například Mateřská škola Boleslavova pro nejmenší, nebo Základní škola Plamínkové pro starší. Také zde sídlí Metropolitní odborná umělecká škola a Vysoká škola kreativní komunikace. Pokud milujete divadlo, jsou tu hned dvě. Divadlo Na Jezerce a Divadlo Na Fidlovačce. Pokud máte rádi filmy, můžete také navštívit letní kino v Riegrových sadech.

 

Pražské památky jako Vyšehrad vás jistě okouzlí!

Rádi se kocháte Prahou? Z nedalekého Vyšehradu ji budete mít jako na dlani. A co pěšky přejít Nuselský most? Nebo si prohlédnout Nuselskou radnici a posedět v nedaleké kavárně Kaaba? Praha nabízí spoustu krásných míst pro bydlení, ale atmosféra s Nové Nuselské vás doslova zasáhne. Domluvte si osobní prohlídku! Přejeme Vám hodně štěstí s výběrem!

Jaké pražské památky se Vám líbí nejvíce? Napište nám do komentáře.

Související příspěvky

Nábytek od SEDNISI.CZ Vám dovolí zapomenout na únavu

redakce

Led osvětlení jako skvělé řešení za super cenu

redakce

Features

redakce

Přidat komentář