BYT

Jak hledat a najít nový byt, dům, pozemek či pronájem?

 

Najít kvalitní bydlení může pro někoho být horor a pro druhého procházka růžovým sadem. Při hledání nového bydlení je totiž důležité to, jak a kde hledáte. Možností se totiž nabízí hned několik. Jaký způsob je nejlepší?

 

Tři varianty hledání

Při hledání nového bydlení či pronájmu obchodu se nabízí tři možnosti. Pátrat můžete na vlastní pěst a ptát se po známých. Tento způsob může sice přinést ovoce v podobě super tipu na levný pronájem či kup, ale je dost zdlouhavý a závislý hlavně na tom, kolik známých máte. Při hledání se také mnoho lidí obrací na realitní makléře. I tato varianta má své výhody. Největší je v tom, že se téměř o nic nemusíte starat, protože dobrý makléř vám vytipuje reality podle vašich představ. Problém ale často je, že služby realitního makléře bývají dost drahé. Pokud ale peníze máte, nebude to pro vás problém.

 

Jaká je nejlepší?

Jako nejlepší způsob se v současné době jeví hledání realit prostřednictvím internetu. Existují specializované portály s inzercí. Podívat se také může na stránky developerských společností, kde je možné sehnat i byty Praha za velmi výhodné ceny. Při hledání na internetu musíte být rychlí a pokud najdete dobrou nabídku, rychle prodejce kontaktujte. Pamatujte na to, že přeci nehledáte sami – konkurence v podobě dalších kupců je obrovská. Ukázkou dobře fungující portálu s nabídkou realit je například portál prahanovostavby.cz, kde najdete nejnovější nabídky bytů na území Prahy, Brna a Středočeského kraje. Byty a domy zde můžete vybírat podle dispozic či lokality. Zajímavé je, že zde najdete i nabídky na pronájmy komerčních prostor či volné pozemky.

RADA – při hledání nového bydlení se zaměřte nejen na jeho vzhled. Zjistěte si i další informace jako je vzhled lokality, občanská vybavenost, dopravní dostupnost, možnosti pro sportování a další.

 

 

Související příspěvky

Lakon ritun vacon

redakce

I barva podlahy ovlivní vzhled a atmosféru interiéru

redakce

Content

redakce