BYT

Revoluční konvektory do podlahy od Licon

Moderní bydlení si žádá moderní řešení způsobu vytápění. Nevkusným a nevýkonným radiátorům už dávno odzvonilo. Pokud i vy chcete mít krásné a spokojené bydlení, začněte přemýšlet o moderním způsobu vytápění v podobě konvektorů.

Nejvyšší kvalita a maximální výkon

Konvektory jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí efektivně vytopit svůj domov a přitom ušetřit. Různé typy konvektorů přináší na český trh specialista v tomto oboru společnost Licon. Velmi oblíbeným druhem konvektorů jsou potom konvektory zapuštěné do podlahy. Licon nabízí novinku na českém trhu – Konvektory do podlahy s ventilátorem a optimalizovanou konvekcí.

Proč konvektory do podlahy?

Tato nová řada konvektorů má oproti předchozím hned několik vylepšených vlastností. První z nich je výrazná úspora energie. Konvektory totiž mají zabudovány nízkopříkonové motory, v celém rozsahu otáček tak příkon nepřesáhne 7,5 W. Snížena byla také jejich hlučnost a to o neuvěřitelných 23%. Konvektory nové řady mají tak maximálně tichý chod. Optimalizován byl i poměr otáček ventilátoru, tepelný výkon a hlučnost. Díky tomu mají nyní konvektory optimální okamžitý topný výkon.

Jako stavebnice

Konvektory do podlahy s ventilátorem a optimalizovanou konvekcí se navíc dají velmi snadno namontovat a hodí se do téměř každého interiéru. Jejich montáž, demontáž nebo údržba je snadná především díky jednoduchému stavebnicovému systému.

Chtějte moderní způsob vytápění. Více informací o moderních konvektorech do podlahy naleznete na www.licon.cz .

 

 


Související příspěvky

Mezní postup na pokraji fyziky

redakce

Ma semper ac nec sit

redakce

Špatně se vám spí? Upravte svou ložnici podle feng shui

redakce