ZAHRADA

Sháníte kvalitní plastovou jímku? Obraťte se na firmu POOLONE.CZ

Sháníte kvalitní plastové jímky, ale nevíte na koho se obrátit? Potom zajisté navštivte internetové stránky firmy POOLONE, www.poolone.cz. Plastové jímky od nich totiž představují ideální variantu pro všechny, kteří hledají kvalitní, spolehlivé, rychlé a k tomu všemu hlavně cenově příznivé řešení.

Nejdůležitější otázka? Akumulační prostor jímky
Nejdůležitější otázkou, na kterou si musíte umět odpovědět při pořizování jímky, je odhad nutného nebo Vámi požadovaného akumulačního prostoru jímky. Podle českých norem se můžete řídit výpočtem objemu podle zadaného vzorce V=N x Q x T, kdy se jedná o počet napojených obyvatel, průměrnou denní spotřebu vody a interval vyprazdňování Vaší jímky. Pakliže si s tímto nevíte rady, nebojte se obrátit na specialisty z firmy POOLONE.CZ

Dělení jímek podle způsobu osazení
Při výběru jímky se lze řídit jejím tvarem. Firma POOLONE.CZ dodává na český trh jímky plastové kruhové, hranaté, atypické a válcové. Významnějším faktorem je však výběr podle způsobu osazení. I tak si ovšem můžete velmi vybírat, jelikož značka POOLONE dodává na trh jímky od jímek pro obetonování, přes jímky pro obsypání zeminou až po jímky dvouplášťové, které jsou vhodné do prostředí s výskytem spodní vody.

A proč zrovna firma POOLONE.CZ?
Tato firma působí ve svém oboru již dlouhou řadu let. Není proto pochyb, že si za dobu své působnosti nasbírali mnoho zkušeností. V jejich sortimentu naleznete plastové jímky, septiky, vodoměrné šachty, plastové bazény, pískové filtry a další typy nadzemních nádrží. Nebojte se svěřit do jejich rukou, tito specialisté se o Vás dobře postarají.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.poolone.cz.


Související příspěvky

Potrápilo vás letos sucho? Jímka na dešťovou vodu pomůže.

redakce

Jakou zvolit krytinu na terasu nebo balkon?

redakce

Trápí vás vysoké hodnoty pH v bazénové vodě před zazimováním?

redakce