BYT

RALI Decor, s.r.o. přináší speciální nabídku záclon do dětských pokojíčků!

Untitled document

Vybavit dětský pokojíček není úplně snadné. Děti totiž chtějí mít všude barvy a své oblíbené dětské hrdiny. Pokud jim tedy chcete udělat radost, podívejte se na nabídku dětských záclon od RALI Decor, s.r.o. Děti i vy budete ze super motivů nadšeni….

 

V nabídce RALI Decor, s.r.o. najdete hned několik speciálních záclon s dětskými motivy, ze kterých si určitě vyberete. Všechny záclony jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a je možné je mít hned v několika rozměrech.

Pro malé princezny

Do pokoje každé malé princezny je jako stvořená záclona s motivem Princess v růžové barvě. Tato voálová dětská záclona malé princezny určitě potěší. Záclona je splývavá, dole s olůvkem. Výška voálu je 160cm, šíři si můžete zadat sami.

Pro kluky jako stvořené

Pokud máte doma malého sportovce, potom mu můžete pořídit záclonu s potiskem fotbalových míčů. Pokud má váš malý raději auta, potom mu udělejte radost záclonou s motivem Cars race. Určitě ho nadchnete!

Nabízí mnohem více

V nabídce najdete také krásnou záclonu s hravými medvíďaty, která se hodí do pokojíčků těch nejmenších. Nabídkou dětských záclon společnost RALI Decor, s.r.o. ale nekončí. Vybrat si u nich můžete i povlečení ze saténu, flanelu nebo krepu, dále potom přehozy, deky, ručníky, osušky a mnohem více.

Kompletní nabídku najdete na www.rali.cz.

Související příspěvky

Truhlářská hoblovka WOODSTER PT 85 – a k ní doprava a nože ZDARMA

redakce

Zahradní gril 3 v 1

redakce

Nechte se inspirovat teakovým dřevem

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.