BYT

RALI Decor, s.r.o. přináší speciální nabídku záclon do dětských pokojíčků!

Untitled document

Vybavit dětský pokojíček není úplně snadné. Děti totiž chtějí mít všude barvy a své oblíbené dětské hrdiny. Pokud jim tedy chcete udělat radost, podívejte se na nabídku dětských záclon od RALI Decor, s.r.o. Děti i vy budete ze super motivů nadšeni….

 

V nabídce RALI Decor, s.r.o. najdete hned několik speciálních záclon s dětskými motivy, ze kterých si určitě vyberete. Všechny záclony jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a je možné je mít hned v několika rozměrech.

Pro malé princezny

Do pokoje každé malé princezny je jako stvořená záclona s motivem Princess v růžové barvě. Tato voálová dětská záclona malé princezny určitě potěší. Záclona je splývavá, dole s olůvkem. Výška voálu je 160cm, šíři si můžete zadat sami.

Pro kluky jako stvořené

Pokud máte doma malého sportovce, potom mu můžete pořídit záclonu s potiskem fotbalových míčů. Pokud má váš malý raději auta, potom mu udělejte radost záclonou s motivem Cars race. Určitě ho nadchnete!

Nabízí mnohem více

V nabídce najdete také krásnou záclonu s hravými medvíďaty, která se hodí do pokojíčků těch nejmenších. Nabídkou dětských záclon společnost RALI Decor, s.r.o. ale nekončí. Vybrat si u nich můžete i povlečení ze saténu, flanelu nebo krepu, dále potom přehozy, deky, ručníky, osušky a mnohem více.

Kompletní nabídku najdete na www.rali.cz.

Související příspěvky

Úvěr, nebo půjčka?

redakce

Byty Na Vackově podruhé? Úspěšný projekt se dočkal pokračování

redakce

Cítíte se ve svém bytě bezpečně? Jestli ne, zabezpečte se!

redakce