BYT

Společnost Recifa nemyslí jen na vlastní úspěch

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Hlavní činností společnosti Recifa, a.s. je separace a recyklace druhotných surovin. Z těch potom vyrábí například revoluční pěnové sklo REFAGLASS, které má své využití v mnoha oblastech stavebnictví. Společnost ale soustředí své síly i jinam myslí i na odpočinek, zábavu…

REFAGLASS jako materiál budoucnosti

Pěnové sklo REFAGLASS je díky své vnitřní struktuře vysoce únosné, nenasákavé, nenamrzavé, odolné vůči vnějším materiálům a především nehořlavé. Hodí se pro použití do všech druhů staveb, kde snadno nahradí zastaralé typy izolačních materiálů, které jsou z větší části vyrobeny z ropných látek, což jejich použití značně limituje. Pěnové sklo REFAGLASS je oproti těmto materiálům izolační materiál budoucnosti. Díky němu lze dosáhnout efektivní izolaci vašeho bydlení velmi snadno a navíc za příjemnou cenu.

Sponzorem cyklistiky

Kromě výroby chytrého pěnového skla se společnost Recifa soustředí také na podporu cyklistického sportu. Je například hlavním sponzorem cyklistického mistra světa hasičů Zdeňka Šlehofera. Díky podpoře od společnosti Recifa může cyklistický tým Šlauf Příbram rozvíjet své aktivity i mimo vrcholové dění. V rámci dětských dnů organizují například závody pro děti, učí děti mít kladný vztah ke sportu, pořádají cyklistické i turistické vyjížďky na Příbramsku, zprostředkovávají poradenství při koupi nového kola a mnoho dalších.

Buďte styloví

Díky spojení společnosti Recifa a.s. a cyklistického týmu Šlauf Příbram si tak můžete pořídit nejen skvělou izolaci pro váš dům, ale svým správným krokem se můžete pochlubit i při jízdě na kole. Můžete si totiž koupit cyklistický dres v barvách právě společnosti Recifa.

Více informací naleznete na www.refaglass.cz a www.sck-slauf.cz .

Související příspěvky

Noční stolky už dávno nejsou jen nutností v ložnicích

redakce

Developerské projekty v Praze jako cesta k modernímu bydlení

redakce

Nejprodávanější lokalitou je Praha 5. Nabízí totiž vše, co potřebujete

redakce