BYT

Programy Ekonomických staveb – výběr pro všechny

Untitled document

Firma Ekonomické stavby, která je jedna z největších ve svém oboru, nabízí širokou škálu programů, ze kterých si vybere opravdu každý. Programy jsou rozděleny do šesti sekcí, podle toho, zda se týkají stavby, její přípravy nebo jejího financování. Ty se samozřejmě dají zkombinovat přesně podle vašich potřeb.

Stavba

Jelikož se v dnešní době velmi prosazuje snaha šetřit energiemi, nesmí v programech chybět ani výstavba nízkoenergetického domu. Vše je rozvrženo tak, aby se stavba vyplatila a náklady se vám vrátily v co nejkratší možné době. Nejzajímavějším programem je jistě Rostoucí dům. Ten je určen zejména pro mladé rodiny, u kterých je pravděpodobné, že se budou ještě rozrůstat. Mohou se dostat i do situace, kdy se budou muset postarat o jednoho ze svých stárnoucích rodičů. Stručně řečeno se tedy jedná o program, který postaví takový dům, který se bude kdykoli moci přizpůsobit o rodinný přírůstek ať už dítě nebo seniora.

Financování

Sekce Financování je na programy asi nejbohatší. Zde si každý může vybrat ten, který mu bude nejlépe vyhovovat. Většina z těchto programů nabízí převratné možnosti financování domu. Mezi ně patří například programy Excelent nebo Nulová hotovost. S jedním klient zaplatí hotový dům i s pozemkem a druhý, díky chytře navrženým úvěrům, udělá dům dostupnějším. Mezi dalšími finančními programy si vyberou i lidé, kteří si nemohou dovolit splácet úvěr po vysokých částkách. Těm je určen program Mladá rodina.

Stavební příprava

V této sekci naleznete programy, které vám usnadní veškeré přípravné práce týkající se stavby domu. Od dokumentů až po zajišťování stavebního dozoru. Společnost vše zařídí za vás.

Další sekce obsahují doplňkové programy, kterými se Ekonomické stavby snaží co nejvíce zkvalitnit své služby. Sázejí hlavně na kvalitu, ale i na to, aby rodinné domy nebyly jen nesplnitelným snem. K tomu přispívají zvýhodněné nákupy materiálu a také i nižší prodejní cenou.

 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Související příspěvky

Moderní bydlení v Praze nyní na dosah ruky pro každého

redakce

Bidetové sedátko MULTICLIN PRO II – nový rozměr intimní hygieny

redakce

DOMOVNÍ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD

redakce