BYT

Představujeme 3 možnosti nádherného bydlení v Praze!

Najít kvalitní a moderní bydlení v atraktivní lokalitě a ještě na území hlavního města, může být opravdu velká dřina. Ne ale v případě, pokud budete vědět, že existují 3 zajímavé projekty, které vám představujeme. V rámci těchto nových projektů totiž vznikají super moderní byty v žádaných lokalitách hlavního města. Vynikají vzhledem, umístěním a hlavně – příjemnou cenou!

 

Zelené město 2 – nádherné byty obklopené kouzelnou přírodou

První z trojice zajímavých projektů je Zelené město 2. Tento projekt vzniká ve velmi žádané lokalitě Praha 9 Hrdlořezy. V rámci projektu vznikne 13 moderních bytových domů, které rezidentům nabídnou komfortní bydlení v příjemném prostředí. Bytové domy totiž obklopuje lesopark. V nabídce bude celkem 333 bytů o dispozicích 2+kk až po velice prostorné 4+kk. Bydlení zde je proto vhodné bezdětné páry, rodiny s dětmi nebo i starší občany, kteří chtějí klid a pohodu. V areálu se dokonce bude nacházet dětské hřiště. Součástí domů budou podzemní garáže, kde bude dostatek míst pro rezidenty i jejich návštěvy. Projekt bude dokončen v tomto roce! Byty je možné rezervovat již nyní.

 

Britská čtvrť – Západní Město

Britská čtvrť patří mezi nejúspěšnější developerské projekty vůbec. Dokládá to fakt, že je dnes realizována již 6. etapa tohoto projektu, je to právě výstavba Britská čtvrť – Západní Město. Nový projekt nabídne 144 bytových jednotek v lokalitě Praha 5 – Stodůlky, která je známá svou krásou. V okolí se nachází příroda ale i bohaté možnosti kulturního vyžití. Nové byty budou mít dispozice 1+kk až 4+kk. Součástí bytů jsou i balkony a v domě nechybí podzemní garáže, které jsou kontrolovány kamerovým systémem pro větší bezpečí. Byty jsou velice krásné a prostorné, takže uspokojí i ty velice náročné!

 

Jinočany – ve spojení s Prahou

Třetí velice zajímavou možností jsou byty ve vesnici Jinočany, která leží v těsné blízkosti Prahy. Užít si tak můžete klid přírody i všechny vymoženosti velkoměsta. V Jinočanech jsou k dispozici byty o velikosti 2+kk nebo 3+kk. Výhodou bydlení zde je především vysoký komfort bydlení a klid a pohoda.

 

Související příspěvky

Příslušenství k bazénu

redakce

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation pro snadnější život

redakce

Chcete si užít bydlení v Praze? Byty Na Radosti jsou tu pro vás

redakce