BYT

Perfektní mytí oken po celé ČR. Výškové práce Brno

Chtěl jsem vhodně investovat peníze, a protože mi přátelé radili investici do nemovitosti, poslechl jsem je a koupil si chalupu v rekreační oblasti. Tak budeme mít kam s rodinou jezdit relaxovat, a když tam nebudeme my, pronajmu chalupu rekreantům.

Představa je to moc hezká, ale když se uvede do praxe, zjistíte, že vám najednou přibylo spoustu starostí. Jedna z nich je běžná údržba chalupy. Technické záležitosti jsem zvládl, ale bylo nutné zajistit i úklid. Na takové to běžné uklízení jsem se dohodl s paní ze sousedství, se kterou jsme se spřátelili. Má už ale svůj věk a trpí závratěmi, takže mytí oken jsem na ní nechat nemohl.

Rozhodl jsem se zaplatit si nějakou spolehlivou firmu, která nám v pravidelných intervalech mytí oken zajistí. Potřeboval jsem taky někoho s působností po celé ČR, abych s nimi mohl řešit případné organizační věci osobně a nemusel kvůli tomu jezdit na chalupu. Líbil se mi A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Brno, mytí oken, který obě kritéria splňoval. Ještě jsme se chtěli přesvědčit, že všechno proběhne v pořádku, u prvního mytí oken byla tedy moje manželka, ta je pro posouzení kvality úklidových prací vhodnější než já.

Přijela domů ve velmi dobré náladě, s mycí četou si porozuměla opravdu skvěle, říkala, že s tak příjemnými lidmi už dlouho nemluvila. S jejich prací byla spokojená na sto procent, prý takový lesk na oknech ještě neviděla. Neustále mi vyprávěla o nějaké triku leštění oken za sucha, který úžasně funguje.

Když jsem se jí zeptal, jestli ten jejich trik uplatní i na našich oken, řekla mi, že by ráda, ale je to až příliš pracné a bude lepší, když si A SERVIS pozveme i k nám. Od té doby s nimi pravidelně spolupracujeme, co se týče mytí oken doma i na chalupě. Musím dodat, že spokojená není jen manželka, ale jejich perfektní práci dokážu ocenit i já.

Máte rádi listové těsto? Vyzkoušejte tuto buchtu z listového těsta s pudinkem

Není nad výborné a hlavně jednoduché recepty, a proto si tuto buchtu určitě zamilujete. Listové těsto je vždycky taková krabička poslední záchrany – spasí vás totiž ve chvíli, kdy jste buď bezradná, a nebo nemáte příliš času. Kupované listové těsto stačí vyválet a využít podle libovolného receptu. A použít můžete právě i tento. Budete potřebovat 1 balení listového těsta, 3 vanilkové pudingy, 1 litr mléka, 6 lžic cukru a podle vašich chutí také ovoce, nebo ořechy, cokoli budete chtít. Listové těsto s předstihem vytáhneme z mrazáku, aby povolilo.

48203254 - window.

Nejprve si uvaříme pudink dle instrukcí na sáčku, ovšem použijeme menší množství mléka – tolik, kolik jej je v našem seznamu surovin. Mezitím si těsto rozdělíme na poloviny a každou z nich vyválíme do šířky vysokého plechu. Hotový pudink necháme chvilku zchladnout. Mezitím, co nám bude chladnout, si těsto rozdělíme na poloviny a každou z nich vyválíme do šířky vysokého plechu. První plát dáme na plech a rozetřeme na něj pudink. Na pudink naskládáme ovoce nebo cokoliv, co dům dá a máte na to chuť. Potom vše přikryjeme druhou polovinou rozváleného těsta. Pečeme v troubě vyhřáté na 175 stupňů asi pětadvacet minut.

Hotový koláč poté podáváme klidně posypaný moučkovým cukrem, k čaji či kávě nebo jen tak samotný. Při jeho tvorbě si ovšem dávejte pozor, aby vám puding neskončil na koberci, protože to jde opravdu špatně vyčistit. Pokud se tak stane, doporučuji se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno, která je špičkou v čištění koberců a s vašim problémem vám zaručeně pomohou.

 

Související příspěvky

Římské rolety – praktické, moderní, atraktivní

redakce

Umělý kámen DominArt … dotkněte se kvality

redakce

Kvalitní nízkoenergetický rodinný dům levně a rychle!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.