Search

Čištění koberců odborně a spolehlivě. Tepování Praha 4

Nedávno jsem si nechala vyčistit koberce firmou A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 4. Byla jsem s výsledkem čištění tak spokojená, že jsem si slíbila, že musím svoji skvělou zkušenost s nimi předat dál.

Za prvé musím zdůraznit, že zaměstnanci této firmy jsou nejen odborníci ve své profesi, ale také velice příjemní lidé, kteří se k zákazníkům chovají velice pěkně a uctivě. To je veliké plus, protože se většinou setkávám spíše s lidmi, u kterých už na první pohled poznáte, že svou práci nedělají rádi, nevadí jim práci odfláknout a vybít si svoji frustraci na zákazníkovi.Kromě toho je na tuto firmu stoprocentní spolehnutí, můžete si být jisti dochvilností pracovníků a důvěřovat jim. A SERVIS k vám nikdy nepošle nikoho neprověřeného, nespolupracuje s žádnou agenturou, která by jí posílala náhodné pracovníky.

Má své dlouholeté a zkušené zaměstnance, kteří své práci opravdu rozumí a svoji důvěryhodnost už prokázali mnohokrát, když jim byly svěřeny úklidy domů, jejichž majitelé nebyli přítomni.  A především, zaměstnanci firmy provádějí svou práci tak bezvadně, že snad nemůžou mít jediného nespokojeného zákazníka. Jedině snad někoho takového, komu by vadil perfektně vyčištěný koberec. Protože jejich výsledky jsou opravdu fenomenální. Z mého koberce se jim podařil odstranit několik let starý flek, vydolovat hluboko zašlapané nečistoty a rozjasnit barvy koberce. Zaznamenala jsem také to, že je koberec nyní mnohem příjemnější na dotek a jeho vlákna jsou provzdušněná.

Příjemným bonusem pro mě byla časová flexibilita firmy. Obvykle mám potíže domluvit si termín, který by mi opravdu vyhovoval. Ale tentokrát byl konečně někdo ochotný přizpůsobit se mým časovým možnostem a nebyla jsem nucená odcházet z práce dřív nebo si brát dovolenou. Tohle prostě bylo čištění koberců mých snů.

Poptáváte čištění podlah v Praze? Doporučuji „ Kotoučové čištění podlah Praha 9“

Moje neteř je velice nadaná kreslířka a zeď v předsíni vyzdobila krásnou malbou. Hned se mi to zalíbilo a poprosila jsem ji, jestli by to neudělala i u nás doma. Ráda souhlasila a přišla ke mně domů. Měla na to jakési speciální barvy, moc jsem tomu nerozuměla, ale bohužel část z nich skončila při malování i na podlaze. Měla sice pod sebou noviny, ale asi jich bylo málo a barva se propila až na podlahu. Ať jsem to potom drhla, jak jsem chtěla, nešlo to dolů. Proto jsem se si řekla, že si na to najmu úklidovou firmu, protože s tou malbou byla předsíň sice nádherná, ale ta špinavá podlaha ten dobrý dojem poměrně narušovala.

44430192 - puppy sleeping at warm floor. dog

Na internetu jsem se dočetla o firmě A SERVIS LIPKA, strojové čištění podlah Praha 9 a o jejím čištění podlah. Hned jsem ji kontaktovala a domluvila se na termínu, kalkulaci, zkrátka na všech podrobnostech. Nabídli mi termín hned za tři dny, na který jsem kývla. Potom pracovníci přijeli a pustili se do práce. A fakt jsem zírala, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by právě někdo položil novou. Fleky po barvě naprosto zmizely.

Tímto bych chtěla tuto úklidovou společnost vřele doporučit, protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s opravdu kvalitní firmou. Její zaměstnanci jsou navíc velmi milí a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Výhodou je určitě i to, že se firma zabývá i mytím oken, odstraňováním plísní, takže pokud poptáváte i jiné služby než čištění podlah, tak můžete mít vše na jednom místě a víte, že to bude vždy kvalitně odvedená práce.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *