BYT

Nechte se unášet na kobercích od VOPI

Časy, kdy jste si pro ten svůj vybraný koberec museli dojít přímo a jen do prodejny s koberci jsou minulostí. Společnost VOPI s.r.o. začala s prodejem koberců po internetové síti před několika lety. Vyplatilo se. Od začátku tohoto prodeje nastal přirozený vývoj a doba přinesla spoustu změn. Na trh vstoupili noví prodejci, rozšířil se sortiment zboží a pro zákazníky je stále větší  přirozeností, nakupovat i toto zboží po internetu.

 

Náš internetový obchod se stal prodejcem koberců Breno. Nabízíme ale i sortiment kusové koberce, které jako výhradní dovozce dovážíme z Holandska. Tyto kvalitní koberce jsou v Holandsku vyrobeny, VOPI s.r.o. funguje jako jejich výhradní distributor pro Českou republiku. Tyto koberce dodáváme i dalším tuzemským odběratelům a můžete se s nimi setkat i například v prodejnách Koberce Trend. Cenově nejpříznivěji je ale samozřejmě nakoupíte v našem e-shopu www.vopi.cz .  Naše nabídka v této oblasti zahrnuje kusové koberce klasické, moderní i orientální. Pro náročné zákazníky jsme rozšířili nabídku o koberce s vysokým a hustým vlasem. Máme pro vás i dětské koberce, běhouny i kobercové nášlapy na schody. Vyberete si i z bohaté nabídky rohoží a rohožek a to jak venkovních tak vnitřních. Veškeré zboží máme skladem, takže vaše objednávka je obratem vyřizována a svůj koberec máte doma během několika dní. Způsob dopravy a placení si vybíráte sami, je tedy jen na vás, jak si maximálně nákup zjednodušíte a ulehčíte.

 

Kromě prodeje koberců se zaměřujeme i na výrobu a prodej autokoberců, prodej autopotahů a dalších autodoplňků. Nakoupíte u nás pro svůj vůz koberce a autopotahy vyrobené na míru. Nemůže se vám tedy stát, že potahy nesedí, shrnují se a trhají, koberce že špatně kryjí podklad nebo dokonce se kroutí a pletou pod pedály. Pro opravdové fajnšmekry máme specialitu. Navrhněte si vlastní potisk na koberce pro vašeho miláčka na čtyřech kolech a my vám koberce vyrobíme i s tímto potiskem. Budete originální a spokojení. Tuto možnost mohou například využít dámy, které chtějí své manžely a partnery překvapit netradičním dárkem.

Ve virtuálním oddělení „autodoplňků“ toho nabízíme ještě mnohem víc. Vybrat si můžete z nabídky praktických gumových nebo plastových van do kufrů aut mnoha značek. Máme pro vás i tolik žádané loketní područky. Jsou příjemné pokud cestujeme dlouhé trasy a praktické i pro krátké časy strávené v autě. Dá se do nich ukrýt spousta důležitých drobností, od žvýkaček,  přes kapesníky, po CD a stále je v autě pořádek. Toto skvělé řešení ocení muži kvůli pohodlí a ženy právě pro jeho praktičnost. Nabídka ale stále ještě nekončí. Vybírat můžete z několika designů potahů na volant, koncovky a návleky na řadící páku a brzdu, tuningové doplňky – například interierové neony, držáky, světla, otáčkoměry, výfukové koncovky a tak dále a tak dále. To zkrátka musíte vidět!

 

Těšíme se na vás v našem internetovém obchodě www.vopi.cz . Pravidelně pro vás připravujeme i lákavé prodejní akce. Sledujte proto náš web, ať tu svou akci nepropásnete.

 

VOPI s.r.o.
(areál Čechovka)
Čechova 3889
580 01 Havlíčkův Brod

 

Kontaktní osoby:
Petra Gajarská – prodej internetový obchod 
tel: +420 569 640 642
gsm: +420 733 528 899

fax: +420 569 640 646
email.: gajarska@vopi.cz


www.vopi.cz


Související příspěvky

Solatube ® – příkladové nabídky a montáže světlovodů

redakce

Jarní obnova trávníku

redakce

Každá garáž si zaslouží pořádná vrata!

redakce