BYT

Kouzlo bydlení u vody v Dock

Untitled document

Řeky a vody obecně byly už odpradávna využívány jako zdroj obživy, často sloužily také jako obchodní cesty. Mnohé se staly uměleckými múzami. Nejeden básník se nechal inspirovat pohledem na pařížskou Seinu, romantické vize vodní hladiny najdete i v Máchově Máji a Bedřich Smetana napsal o Vltavě symfonii, která na své posluchače dodnes dělá hluboký dojem. O blahodárném vlivu vod svědčí i úspěchy lázeňství.
 

Voda – symbol života a harmonie

Vodní toky a nádrže se staly oblíbeným místem pro rekreaci a odpočinek. Ať už se zde stavěla honosná sídla vyšších tříd, nebo později drobné útulné chatičky těch, kteří přijížděli hledat klid mimo města. Všechny uchvátila uklidňující síla šumící vody.

 

Čtvrť na březích Vltavy

Pokud hledáte nové bydlení, propadli jste kouzlu vody a rádi byste na jejím břehu trávili co nejvíc času, ale hausbót nesplňuje vaše představy, mohl by vás zaujmout prodej bytů v Praze v nově vznikající čtvrti Dock.

Novostavby Praha buduje na mnoha místech. Tyto jsou ale jedinečné jednak svou unikátní lokalitou – bývalé loděnice podél slepých ramen řeky na hranicích mezi Karlínem a Libní. Netěží ale jen z ní, atraktivní je i velmi luxusní vybavení každého bytu, které splní i velmi vysoké požadavky.

 

Jedná se o nadstandardně řešené byty, které vynikají kvalitními materiály i designovým zpracováním. Na originálním vzhledu vnitřního vybavení i samotných staveb pracovalo několik renomovaných architektonických studií.

Marina pár metrů od bytu

Milovníky jachtingu zde jistě potěší i přítomnost kvalitní mariny s dostupnou profesionální péčí, což je něco, čím novostavby Praha běžně neobdarovává. Přístaviště poskytne útočiště nejen majitelům lodí, ale potěší i ty, kteří mají v oblibě romantické procházky. V okolí domů jsou budovány relaxační zóny se zelení a sadovnickou úpravou, které přímo vybízejí k posezení.

Neslevujte proto ze svých přání, když nemusíte.

Související příspěvky

Kolekce Antic – nadchne milovníky luxusu a netradičnosti!

redakce

3 důvody, proč vsadit na revoluční dryperátor!

redakce

Truhlářství Miček nabízí postele z masivu na míru!

redakce