BYT

Jste chytří jako finanční poradce? Já tedy ne…

{jcomments on}Hypotéka, půjčka, úvěr nebo směnka. Tyto slova na nás doslova padají z televize, novin, časopisů i rádia. Každý má ve svém okolí minimálně jednoho člověka, který nějaký z těchto produktů využívá nebo je sám uživatelem těchto služeb.

 

Já se Vás Ewitky musím zeptat, rozumíte těmto produktům a víte jaké mají nástrahy, úskalí nebo přednosti? Bankovních i nebankovních společností je u nás nepřeberné množství a jejich produktů tisíckrát více. Nemůžeme ovšem rozumět všemu a naletět je velice snadné. Pak je již jen krůček ke spadnutí do dluhové pasti, pokud v ní již právě nejste.

Sama jsem si prošla touto trnitou cestou a vím jistě, že sama bych ji nezvládla. Dnes bych bez paní Adamcové pravděpodobně spala pod mostem i s celou rodinou. Nebo nedej bože sama, protože by mě manžel opustil a děti vzal sebou. Stačila k tomu jedna „kamarádka“ s žádostí o ručení a moje slepá důvěra, ruku v ruce s nevědomostí a finanční negramotností. Najednou jsem byla v kolotoči dluhů se kterými mi nikdo nechtěl nebo nedokázal pomoci. Jediný kdo mi dal alespoň maličkou jiskru naděje byla paní Adamcová. Nejen, že mi nezabouchla dveře před nosem, ale dala mi naději díky které jsem se udržela nad vodou.

Troufám si říci, že to byla jediná osoba, které mi v mé zoufalé situaci vůbec chtěla pomoci. Na nic nečekala, vysvětlila mi v jaké jsem situaci a jaké jsou mé možnosti a okamžitě začala jednat. Její vědomosti a přehled o všech produktech které na trhu jsou mě překvapovali a vlastně překvapují dodnes. Nejen že mi dokázala efektivně pomoci, ale její osobní přístup ke mně byl naprosto úžasný. A i přesto si říkám, jak mohla dokázat že jsem já naprosto zoufale zadlužená osoba s exekucí na krku dostala možnost získat půjčku na zaplacení všech stávajících dluhů.

Jedno dnes vím zcela jistě paní Adamcová byla v tu chvíli správná osoba na správném místě. Píši tyto řádky a stále dokola jí v duchu děkuji, protože mě zachránila. Nikdy si už sama bez porady s ní žádnou půjčku nebo úvěr nevezmu, protože tomu nerozumím. Vždy se na ní obrátím, protože je to člověk kterému mohu dát svou důvěru a mám jistotu že ji nezklame. Ewitky, pokud už jste v obdobné situaci nebo jen váháte zda využít nějaké bankovního nebo nebankovního produktu poprvé nechte si poradit. Nikdy nejsme tak chytří, abychom rozuměli všemu. Zavolejte paní Adamcové a můžete si být jisti, že neprohloupíte!

Tel.: 777 333 076

Související příspěvky

Content

redakce

Reklamujeme řemeslné práce

redakce

Vaše bezpečnost nyní za super cenu

redakce