BYT

Dekorativní lamináty Formica – jedinečný styl

Hledáte způsob, jak dodat interiéru styl? Jednoduché řešení najdete u dekorativních laminátů Formica, díky kterým získáte jedinečnost a moderní vzhled snadno a velmi rychle!

 

Špičková kvalita

Špičkové dekorativní lamináty Formica přináší na český trh společnost Vešo-interier s.r.o. Dekorativní lamináty nabízejí mnoho možností, jak interiér ozvláštnit. Vešo-interier nabízí širokou paletu dekorativních laminátů, které mají veliké spektrum uplatnění.

 

Barevné variace

Dekorativní lamináty Formica se dají použít téměř kdekoliv. Stačí si pouze vybrat. V nabídce jsou například jednobarevné lamináty o tloušťce 0,7mm řady Colors. Vybírat můžete ze všech možných barev a odstínů. Tento druh laminátů je vhodný jak k horizontálnímu tak i k vertikálnímu použití v interiérech. Pro náročnější prostředí jak v interiérech tak i v exteriérech nabízí Formica jednobarevnou kolekci Compact.

 

Pro stoly i výdejové desky

Dalším druhem dekorativních laminátů je řada ColorCore. Jedná se o jednobarevný laminát o tloušťce 1,3mm s důrazným probarvením celého materiálu. Tato vlastnost ho předurčuje k použití tohoto typu laminátu na stolové desky, dveře nebo výdejové plochy, tj. všude tam, kde je nebezpečí poškrábání, nárazu nebo úderu. Díky tomuto druhu laminátů je možné vytvořit monolitický efekt, vytvořit stylové kontrasty nebo i vytvořit moderní 3D efekt!

 

Dřevěná krása i kov

V nabídce jsou i jedinečné lamináty Woods se vzory dřeva. I tyto se hodí k vertikálnímu i horizontálnímu použití. Pokud máte rádi kovový vzhled, určitě najdete zalíbení v laminátech DecoMetal, které mají opravdový kovový povrch.

Na zakázku, do náročných prostor

U Vešo-interier s.r.o. si můžete objednat i jedinečné dekorativní lamináty s vlastním vzorem. Jedná se o řadu laminátů Formica Digiform. V nabídce jsou také vysoce odolné lamináty Compact, které jsou určeny do náročných prostor jako jsou koupelny, bazény, šatny nebo do vnějších prostor jako jsou fasády budov, balkony apod. a další.

 

Řešení pro dveře

Dekorativní lamináty Formica nabízí také ideální řešení pro ty, kteří chtějí zatraktivnit dveře.

Perfektní materiál pro povrchovou úpravu dveří, který vydrží extrémní nároky, je vysokotlaký laminát (HPL) Formica. Formica nabízí pro úpravu dveří velké množství barevných variací.

Získejte styl. Více informací na www.veso.cz.


Související příspěvky

Značkový robotický vysavač iClebo Home, správný pomocník pro úklid podlah

redakce

I koupelna ovlivní jaký budete mít den

redakce

3 důvody, proč vsadit na revoluční dryperátor!

redakce