BYT

Garážová vrata HÖRMANN – variabilní řešení pro vaši maximální spokojenost

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Garážová vrata musí být především funkční, spolehlivá a odolná. Když ke všem těmto vlastnostem přidáte ještě eleganci, moderní vzhled, úsporu prostoru a příjemnou cenu, dostanete garážová vrata HÖRMANN. Jaké možnosti přinášejí?

HÖRMANN jako synonymum pro kvalitu

Značka HÖRMANN se může pochlubit již více než padesátiletými zkušenostmi a více jak 13 miliony prodaných vrat. Právě proto se řadí mezi špičky ve svém oboru a rozhodně stojí za pozornost. Garážová vrata HÖRMANN se totiž stala zárukou prvotřídní kvality.

Širokou nabídku připravila Altoma s. r.o.

Přední dodavatelem špičkových garážových vrat značky HÖRMANN se na českém trhu stala společnost Altoma s. r.o. V jejich nabídce na vás čekají garážová vrata ve čtyřech základních provedeních – výklopná, sekční, rolovací a stranová. Každý typ vrat má své přednosti a specifické požadavky na obsluhu, s jejich výběrem vám samozřejmě odborníci z Altoma s. r.o. pomohou. Ke všem typům vrat je možné dokoupit i velmi praktické dálkové ovládání. Mimo garážových vrat najdete v nabídce společnosti také průmyslová vrata, automatické dveře, nakládací techniku, turnikety, závory a sloupky a dokonce i stínící techniku a řadu dalších produktů.

{gallery}altoma{/gallery}

Akční ceny a kompletní servis

Kromě široké nabídky připravila Altoma s. r.o. také zajímavé slevové akce na jednotlivé kusy garážových vrat – na vybrané kusy je poskytována sleva až 40%! Připraven je i kompletní servis. Společnost má k dispozici svůj vlastní sklad náhradních dílů a dispečink, který funguje pro smluvní partnery 24hodin denně a 7dní v týdnu. V případě, že se něco stane, máte záruku rychlé a profesionální opravy.

Více informací o nabídce společnosti Altoma s. r.o. najdete na www.altoma.cz.

Související příspěvky

Garážová vrata HÖRMANN – optimální řešení pro vaši garáž

redakce

Jaké projekty v současnosti najdete v jednotlivých městských částech Prahy?

redakce

S rohovou sedačkou snadno vytvoříte místnost v místnosti

redakce