BYT

LEDeshop.cz – LED světelné zdroje

Každý prostor potřebuje řádné osvětlení, které zajistí jen kvalitní a výkonné světelné zdroje. Zapomeňte na klasické žárovky. Pokud chcete opravdové světlo, vsaďte na LED.

 

 

Plno inspirace

Hledáte kvalitní osvětlení? Nevíte jaký typ zvolit. Nechcete se inspirovat v přehledném internetovém obchodě ledeshop.cz, který se specializuje právě na prodej LED světelných zdrojů. Vybírat můžete LED žárovky, LED svítidla, LED pásky, LED napěťové zdroje 12V.

                               

Proč zvolit LED?

Důvodů, proč zvolit právě tento typ osvětlení je hned několik. Prvním z nich je maximální úspora energie. Výkonné LED světlům totiž můžete ušetřit až  90% energie. Druhým důvodem je extrémně dlouhá životnost. LED světelné zdroje vydrží až 50 000 hodin, což se nedá s životností klasických žárovek vůbec srovnávat!

Široký výběr

V internetovém obchodě LEDeshop.cz na vás čeká skutečně jedinečný výběr. LED žárovky, kterými snadno nahradíte žárovky se standardními závity i bajonety. LED žárovky je možné použít téměř kdekoliv. V nabídce jsou i extrémně účinné LED zářivky, které jsou určené například k účinnému osvětlení chladících zařízeních s podhledovým osvětlením ale i do místností. Mají řadu výhod: LED zářivky se rozsvítí ihned po zapnutí, neblikají a ani nebzučí.

Dekorativní i orientační LED svítidla

V nabídce na vás čeká i výběr designových a dekorativních svítidel, kterým dodáte atmosféru každému interiéru. Pořídit si můžete i praktická orientační LED svítidla, které lze použít pro efektivní osvětlení špatně osvětlených míst, jako jsou např. schodiště nebo chodby.

Sviťte levně a efektivně. Kompletní nabídku najdete na www.ledeshop.cz.

 


Související příspěvky

Posviťte si na opravdový dárek z lásky

redakce

Getting Started

redakce

Rezidence Mostecká 21 spojuje luxus a historii

redakce