BYT

Byty v projektu Nové Chabry nabízí petihvězdičkové bydlení

 

Hledáte byt v Praze a máte na nové bydlení opravdu vysoké nároky? Nechcete se spokojit s průměrným bydlením a hledáte opravdu zajímavou lokalitu, která by se stala vaším novým domovem? V Praze vzniká stále velké množství nových projektů. Jedním z nejvýznamnějších je projekt Nové Chabry. Ten svým zájemcům nabízí opravdu vysoký nadstandard, který se může přirovnávat k pětihvězdičkovému bydlení.

 

Co je projekt Nové Chabry a kde vzniká?

Nově vznikající projekt Nové Chabry vzniká v severní části Prahy 8. Navazovat bude na okraj vilové zástavby v této lokalitě. Hlavním cílem tohoto projektu je zvýšení nabídky o moderní a nadstandardní bydlení v Praze. Lokalita je vybavena parkovacími místy, kde nebudete mít problém svůj automobil nechávat. Vzdálenost do centra Prahy je pouhých 15 minut hromadnou dopravou i automobilem. Během čtvrthodiny můžete být z klidné lokality s příjemným prostředím v centru města. V těsné blízkosti projektu najdete Ďáblický háj a Přírodní parky Ládví a Draháň – Trója.

 

 

A jak vypadají byty v nabídce?

O vznik tohoto projektu se zasloužila developerská společnost Star Group, která patří mezi nejvýznamnější firmy v oboru výstavby a projektování nových projektů v Praze. V rámci tohoto projektu vzniknou 4 zcela nové bytové domy. Každý z nich bude čtyřpodlažní a celkem bude novým rezidentům nabídnuto 88 nových bytů v rozdílných dispozicích. Dispozice pro byty Nové Chabry jsou od 1+kk až po 4+kk. Na výstavbu jsou využívány výhradně přírodní materiály. Společnost Star Group tedy myslela i na ekologii. Byty budou osazeny Eurookny, na podlaze budou dřevěné plovoucí podlahy a interiérové dveře budou dýhované. Vše samozřejmě v moderním designu a s různými možnostmi nadstandardního vybavení. Na všem se můžete s developerskou společností domluvit.

 

 

Související příspěvky

Upravená pitná voda přímo z kohoutku!

redakce

Rezidence Kavčí Hory

redakce

Posviťme si na LED technologii

redakce