BYT

Hledáte bydlení v Praze s nádechem luxusu? Můžete bydlet přímo Na Výsluní!

Vila Na Výsluní je název projektu zkušené developerské společnosti JRD. Jedná se o projekt, který vyrůstá v Praze 10 v oblíbené lokalitě Malešice – Strašnice, která v současnosti patří mezi nejvyhledávanější. Vzniká uprostřed zahrady původní vily z 30. let minulého století. Svým obyvatelům nabízí vše, co je od moderního bydlení očekáváno. Byty ve Vile Na Výsluní jsou nadstandardně vybaveny. Tím ovšem přednosti nekončí.

 

Náklady na bydlení jsou minimální

Developerská společnost JRD CZ si je vědoma, že v dnešní době jsou kladeny vysoké nároky na energetickou úspornost budov. Vila Na Výsluní tyto podmínky dokonale splňuje. Jedná se o energeticky pasivní novostavbu, která spadá do skupiny A. To znamená, že náklady na provoz domácnosti jsou opravdu minimální. Vila Na Výsluní nabízí 15 nových bytů v různých dispozicích i rozlohách. Vybírat můžete z bytů 2+kk (54-64 m2), 3+kk (82-87 m2), 4+kk (99-107 m2) nebo můžete volit bydlení v prostorných 5+kk s rozlohou dosahující 119 m2. Spojení luxusu, nízkých nákladů, moderní architektury a klidné lokality dělá z Vily Na Výsluní velice žádaný projekt.

 

Můžete si prohlédnout také další projekty JRD

Společnost JRD nemá ve své nabídce pouze Vilu Na Výsluní. Protože se jedná o přední developerskou společnost u nás, můžete vybírat z mnoha odlišných projektů v různých pražských lokalitách. Přesvědčit se můžete sami. Stačí navštívit stránky www.nejlevnejsi-byty-v-praze.cz. Zde najdete velké množství projektů, přehledně rozdělených a detailně popsaných. Každý z projektů má svá specifika a výhody, které se zde dozvíte.

 

Pokud hledáte detailní informace o projektu Vila Na Výsluní, navštivte stránky www.nove-byty-strasnice.cz.

Související příspěvky

I v malém bytě lze vykouzlit zázraky, jak na to?

redakce

Netradiční kolekce dětského nábytku Butterfly  vás okouzlí svou veselostí

redakce

Vlněné lůžkoviny jako pohodlné ale i léčivé řešení

redakce