BYT

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation pro snadnější život

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Ano, i odpadkové koše – tedy pokud jsou správně navrženy a fungují tak, jak mají – dokáží náš život příjemně usnadnit. Inspirujte se speciálně navrženými odpadkovými koši Helpmation. Jejich funkcemi budete velmi mile překvapeni.


Automatika s infračerveným senzorem

Koše Helpmation patří mezi řadu špičkových domácích pomocníků, kteří jednoduše udělají náš život lepší. Odpadkové koše Helpmation mají totiž hned několik skvělých vlastností. Mezi nejvýraznější z nich patří jejich automatický provoz. Koše se totiž umí automaticky otvírat, takže jsou i maximálně hygienické. Otevírání umožňuje speciální infračervený senzor, který reaguje na pohyb nad košem. Otevírání a zavírání koše potom kontroluje systém složený z počítačového čipu, infračerveného senzoru, mechanického a elektronického systému. Takže se nemusíte o nic starat. Provoz košů zajišťují baterie. Koše mají unikátní Helpmation Chip – patentovaný mikročip, díky kterému baterie vydrží velmi dlouho, při otevření 30 krát za den, může baterie pracovat nepřetržitě po dobu až 6 měsíců!

Unikátní design

Další příjemnou vlastností košů Helpmation je jejich speciálně navržený design, který zaručuje, že v koši neuvíznou ani sebevíce naplněné pytle. Koše Helpmation mají také pojistný kruh k zajištění odpadkového pytle, který zaručuje, že odpadkové pytle jsou celé skryté uvnitř koše. Navíc pomáhá k rychlé výměně pytle.

Do domácností i kanceláří

Odpadkové koše Helpmation jsou k dostání v několika velikostech, takže se hodí do domácností i kanceláří. Vybírat můžete od 8 litrových až po 80 litrové v několika různých designech (mini, originál, round, oval).

Více informací najdete na www.atranet.cz.

Související příspěvky

Spárovky prvotřídní kvality pochází z díly společnosti BRENUS s.r.o.

redakce

Nové vily na Praze 5 si zaslouží pozornost!

redakce

Jaký botník se hodí do vaší domácnosti?

redakce