BYT

Chytrá pěna ® jako dokonalé řešení tepelných izolací

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Chcete už konečně efektivní izolaci? Řešení jsme našli za vás. Dokonalou izolaci zajistí speciální stříkané izolační pěny, které jsou konečně i na českém trhu…

Dokonalá teplená izolace

Dokonalou teplenou izolaci zajistí speciální stříkané izolační pěny Heatlok Soy® a SEALECTION® 500, které na český trh přináší společnost Chytrá pěna ® – Eko-izolace HS Group s.r.o. Společnost je licencovaný zástupce americko-kanadského konsorcia Demilec Group ® pro Českou republiku.

Jedinečné složení

Tajemství dokonalé izolace leží ve speciálním složení obou pěn. Heatlok Soy ® je nízkoexpanzní tvrdá izolační pěna, která obsahuje sójové oleje a recyklované plastové lahve a Sealection 500 ® je vysokoexpanzní měkká izolační pěna stříkaná na vodní bázi. Díky svému složení mají obě pěny jedinečné vlastnosti. Tepelná izolace v podobě chytré izolační pěny totiž dokonale přilne ke všem povrchům bez jakýchkoliv netěsností a tím zamezí nežádoucímu proudění vzduchu či vlhkosti. Izolace je tak dokonalá a s běžnými tepelnými izolacemi nesrovnatelná.

Kdekoliv budete chtít

Stříkané izolační pěny Heatlok Soy® a SEALECTION® 500 je možné použít kdekoliv jen budete chtít. Hodí se pro telenou izolaci obytných, komerčních i průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb. Dají se použít na zateplení fasády, podkroví, šikmé nebo ploché střechy, podlahy, vnitřní stěny, základy. Hodí se i na zateplení bazénu!

Kdykoliv a velmi rychle

Běžné typy zateplování jsou zdlouhavé a málo efektivní. To se stříkanými pěnami Heatlok Soy® a SEALECTION® 500 rozhodně neplatí. Tepelná izolace chytrou pěnou zabere pouze jeden den a její aplikaci je možné provádět celoročně – bez ohledu na klimatické podmínky.

Objevte kouzlo Chytrá pěny ®. Více informací najdete na www.chytrapena.cz.

Související příspěvky

Víte, čím zařídit obývací pokoj, aby byl moderní a zajímavý? Zde je několik tipů

redakce

… od projektu k domu na klíč

redakce

ClipTile- stěhujte se i s podlahou!

redakce