BYT

Kvalitní zahradní krby – zahradní krby na míru

Dle přání zákazníka či návrhu architekta stavíme i zahradní krby – a to nejen v regionu Praha a okolí, ale kdekoliv v ČR. Zahradní krby jsou ozdobou zahrad. Ovšem nejen ozdobou, zahradní krby samozřejmě mají svůj praktický význam: pokud máte rádi klidné posezení s rodinou a přáteli u krbu, pak naši nabídku v oblasti „zahradní krby“ jistě oceníte. Nabízíme nejrůznější zahradní krby, nabídka je široká. Zahradní krby vám uděláme přesně dle vašich individuálních představ.

 

Zahradní krby a udírny s otevřeným ohništěm

Nabízíme zahradní krby, rovněž venkovní udírny s otevřeným ohništěm. Zahradní krby a udírny slouží k přípravě grilovaných a uzených specialit a k vytvoření příjemné pohody v době volného času a odpočinku.

Stavíme standardní i atypické zahradní krby (zahradní krby – Praha a celá ČR)

Stavíme standardní zahradní krby (venkovní krby) i atypické zahradní krby či krboudírny. Na zahradní krby a krboudírny používáme kvalitní materiály, které jsou odolné proti žáru a povětrnostním podmínkám. Nedodáváme jen zahradní krby, ale také příslušenství. Zahradní krby jsou vhodné zejména pro:

  • chataře (venkovní krby – zahradní krby Praha a celá ČR)
  • chalupáře (venkovní krby – zahradní krby Praha a celá ČR)
  • zahrádkáře (venkovní krby – zahradní krby Praha a celá ČR)
  • majitele rodinných domů (venkovní krby – zahradní krby Praha a celá ČR)
  • majitele penzionů (venkovní krby – zahradní krby Praha a celá ČR)

Máte zájem o zahradní krby nebo udírny – krboudírny? Kontaktujte nás!

V regionu Praha a v celé ČR stavíme a prodáváme kvalitní zahradní krby. Nabízíme zahradní krby vysoké kvality. Pokud máte zájem zahradní krby, případně o podrobnější informace o prodávaných krbech, kontaktujte nás. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkům. Kontakty: tel.: +420 723 174 928, e-mail: info@krby-turyna.cz.

 Související příspěvky

Předvánoční slevy!!!

redakce

TAUER ELEKTRO – stožár na trhu s elektrospotřebiči

redakce

Představujeme novostavby na Praze 4 – je hodně o co stát!

redakce