BYT DŮM

Artemide svítidla – design především

Představovat italskou značku Artemide zajisté není nutné. Artemide je legenda mezi svítidly, která spolupracuje s takovými velikány jako je Zaha Hadid, Karim Rashid, Herzog & de Meuron a desítkou další proslulých světových designérů. Artemide svítidla patří mezi naprostou špičku s ohledem na unikátní přímo nadčasový design, kde nechybí skvělé technické provedení. A že to nejsou pouze slova, hovoří fakt, že tyto úžasné svítidla naleznete ve sbírkách Muzea moderního umění v New Yorku a samozřejmě i v dalších muzeích po celém světě. Italská značka Artemide byla založena v roce 1958 a po celou dobu své existence i přes obrovskou konkurenci zářivě svítí její hvězda. Nemálo k tomu úspěchu přispívá moderní design výrobků a zdokonalování používané technologie.

cosmic_angel_ross_lovegroove_artemide_zavesne_svitidlo

Artemide Praha – nadčasové svítidla 

Artemide Praha – luxusní italská svítidla za úžasné ceny. Ohromné množství svítidel a osvětlovacích systému máte na dosah. Artemide Praha nabízí stojací a stolní lampy, nástěnná, stropní, policová a závěsná svítidla ve vysoké kvalitě provedení. Proslulí designéři hledají inspiraci nejen na zemi, ale také v kosmu. A Vy tak máte možnost si objednat svítidlo stvořené ze tří elips, které se libovolně otáčejí a vytvářejí úžasný efekt podobný kosmickému objektu. Příjemný pohled je i na zrcadlově světlo tvořené do čtverce, kde do dálky září barevné zářivky.

10963829_476063925877983_1368282991_n

Artemide showroom – pohádková říše svítidel

Artemide svítidla jsou nádherné, a pokud se toužíte kochat pohledem na tyto nadčasové a velice originální výrobky, tak musíte zavítat do artemide showroom. Artemide světla se vyrábějí pouze z vysoce kvalitních materiálů, například se používá opál a foukané sklo, nechybí zářivky a LED žárovky se svými barevnými možnostmi. Pokud preferujete stylový a naprosto unikátní design, tak Artemide svítidla nemohou ujít Vaší pozornosti.

 

Související příspěvky

VÝKLOPNĚ-KYVNÁ OKNA nové generace preSelect®

redakce

Stavební systém SIPs VAREA MODUL – poznejte jeho výhody

redakce

Vysoušení a větrání vlhkých sklepů a místností unikátní technologií

redakce

1 komentář

Jitka 27. 3. 2015 at 8:51

Při rekonstrukci bytu jsem nakoupila obdobná designová svítidla ale nekupujte hned to první které uvidíte v obchodě, pak zjistíte, že se vám do domácnosti vůbec nehodí. Nejlepší je kouknout někde na internetu, kde mají široký výběr svítidel http://www.uni-svitidla.cz/ a až poté si vybrat to správné. Přitom cena těchto svítidel nemusí být tak směšně vysoká jako tomu bývá v kamenných prodejnách.

Diskuze je uzavřena.