DŮM

Pořídili jsme fotovoltaiku

Pro nainstalování fotovoltaiky jsme byli s manželem pevně rozhodnutí již delší dobu. Poté, co jsme si postavili rodinný dům, jsme začali zjišťovat informace o instalování solárních panelů. Máme známé, kteří již do fotovoltaiky investovali a tak jsme s dotazy šli právě za nimi. Dozvěděli jsme se o skvělých referencích firmy Repam elektro. Tato firma fotovoltaiku totiž nejen navrhuje, ale dodává také veškeré komponenty, zajistí nainstalování panelů a pozáruční servis. Dokonce sídlí v Českých Budějovicích, kde máme rodinný dům, takže po zadání fráze „Fotovoltaika České Budějovice“ či „Fotovoltaické elektrárny České Budějovice“ jsem firmu i reference snadno našla.

 reference2_2

 

Dobré reference nás přesvědčili

Taková možnost nám přišla výborná. Jsem nejraději, když se dá vše potřebné sehnat na jednom místě. Samozřejmě jsme si zjistili také další informace na internetu a potěšily nás dobré reference, jaké právě firma Repam všude měla. Proto jsme se rozhodli zvolit pro nákup i instalaci solárních panelů právě ji. Fotovoltaika je v současné době aktuální a ověřená možnost získávání elektrické energie a spoření a její návratnost je 12 až 15 let. Vyhledala jsem také „fotovoltaické panely České Budějovice“ a opravdu dnes nejsou na střechách domů již raritou.

Objednání i domluva byly velmi jednoduché

Na stránkách firmy Repam elektro stačilo pro náš požadavek vyplnit dotazník a kontaktovat odborné a nutno zmínit, že velmi ochotné, prodejce firmy. Profesionálně nám poskytli projektování a návrh systému fotovoltaiky s co nejvýhodnějším využitím střídače a také rozmístění solárních panelů. Mile nás překvapila také možnost pravidelných kontrol a servisu po instalaci solárních panelů, tím nám odpadla další starost, kterou bychom jinak po instalaci měli – sehnat firmu, která by dělala pravidelný servis a nadále nám radila, kdybychom potřebovali.

 2013-03-26 14_16_38

Návratnost máme již vypočítanou, fotovoltaiku nainstalovanou

Firma Repam nám také přesně vypočítala návratnost investice při spotřebě, kterou v současné době máme a vše navrhla přesně na míru našeho rodinného domu. Díky jejich kladnému přístupu, spolupráci a rychlému jednání, jsme měli hotovou instalaci fotovoltaiky rychle, precizně a bez starostí. Postarali se totiž o všechno papírování i elektroinstalační materiál, které jsou k instalaci třeba. Jsem moc ráda, že jsme firmu, která se profesionálně ujala řešení návrhů i servisu, našli a můžeme ji všem vřele doporučit. Náš rodinný dům nyní vypadá i funguje už přesně podle našich představ a já bych dříve nikdy neřekla, že pořízení solárních panelů a všeho s tím spojeného bude tak jednoduché.

Související příspěvky

Altoma spol. s r.o. nabízí garážová vrata špičkové kvality

redakce

Ano Nábytek představuje moderní obývací stěny!

redakce

Žaluzie ze dřeva: hřejivá kráska, která sluší každému interiéru

redakce