BYT

ABSOLUTNÍ NOVINKA na trhu zvaná OVERFACE – zn. moderně i elegantně

Sedíte doma, rozhlížíte se po pokoji a hlavou se vám honí: „něco by to ještě chtělo, pořád to není ono“. Ale co – něco? Super „něco“ přináší na český trh společnost Trachea. Dokáží změnit váš interiér v moderní a elegantní místo!

 

Nový styl pro všechna dvířka

Společnost Trachea – přední výrobce kuchyňských a nábytkových dvířek, začala koncem minulého roku využívat unikátní systém digitálního potisku, který dokáže doslova „vtisknout“ nábytkovým dvířkům neobyčejný vzhled. Nyní si položte jednoduchou otázku: „Čeho si Vaše návštěva všimne na nábytku jako prvního?“ Ano, správně, přece dvířek. Jsou to čelní pohledové plochy, které utváří design v celém vašem interiéru. Proto společnost Trachea klade takový důraz na to, aby její sortiment byl neustále inovován, a byl především trendový.

  

A co může být v současné době více moderního než jedinečný systém přímého digitálního potisku, který umožňuje dát na dvířka cokoli si jen budete přát. Doma tak můžete mít rychle a za super cenu jedinečný doplněk, který bude těšit vaše oči.

 

Řada Overface

Systém digitálního potisku je používán na interiérových dvířkách a nese název „OVERFACE – nová tvář bydlení“. A kde všude lze Overface využít? Jednoduše kdekoli. Společnost Trachea nabízí nábytková dvířka nejen do domů a bytů, tedy do koupelen, kuchyní, obývacích či dětských pokojů, ložnic, apod., ale i do komerčních prostor typu mateřských škol, kanceláří atd. Zkrátka dvířka na všechny skříně i skříňky. Systém potisku lze použít na laminované desky, MDF, dýhované desky ale i sklo. Potisknout lze dokonce i celou kuchyňskou linku!

 

Řekněte si sami, co chcete!

Interiérová dvířka Overface mohou zdobit dětské, přírodní, tapetové nebo velmi moderní abstraktní motivy. Záleží jen na vás, který z motivů v Galerii Overface si vyberte. Pozor – máte ale i možnost, si svůj motiv navrhnout sami. Na dvířkách můžete mít i vaše vlastní nápady nebo dokonce fotografie. Důležitá je pouze kvalita takového grafiky. Nic není problém, důležitý je výsledek, který bude zcela podle vašich představ!

 

Dejte interiéru jedinečný vzhled. Více informací najdete na www.trachea.cz a www.overface.cz.

Společnost Trachea najdete také na facebooku, kde se můžete živě zapojit do komunikace přímo s firmou nebo se účastnit nejrůznějších soutěží, které pro vás Trachea neustále připravuje!

Související příspěvky

Extensions

redakce

SENZAČNÍ LISTOPADOVÉ SENZACE

redakce

Také nechcete klasický vzhled kuchyní z nekvalitního materiálu?

redakce