Image default
TIPY

Když není věřitel, jako věřitel

Patříte mezi lidi, kteří svůj cash flow doplňují podle potřeb krátkodobými, či střednědobými úvěry? Umíte se orientovat v nabídce kurzů, RPSN a úroků? Cítíte se ve finančním nebankovním sektoru jako ryba ve vodě? Pak jistě víte, že není kredit jako kredit a debet jako debet. A že je třeba mít oči stále otevřené.

Podmínky poskytovaných úvěrů se liší co do výše úroků, výše poplatků i pravidel pro splácení. Málokterý věřitel je natolik solidní, že „odkryje karty“ a zveřejní veškeré informace tak, aby byly transparentní. Vybrat nejvhodnější úvěr se tak mnohdy stává velmi náročnou operací hlavně z hlediska mravního a etického.

 

Licence zárukou kvality

Jak vybrat instituci, která své klienty nepodvádí, nevysává je a neparazituje na lidské bídě? V první řadě je vhodné dát na doporučení a zkušenosti, obecným vodítkem se stává licence České národní banky, která je udělována v nebankovním sektoru pouze těm společnostem, které splňují přísné normy a zásady. TOMMY STACHI mezi ně patří.

Ryze česká společnost s 15letou tradicí, která má na svém kontě více než 50 tisíc spokojených klientů, se může pyšnit označením, které ji činí věrohodnou a charakterní. Garance ČNB, jejíž získání nařizuje zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, má za cíl vyšší ochranu spotřebitelů, poskytovatelům úvěrů proto stanovuje tvrdší podmínky pro vstup na trh. Licence České národní banky je od června 2018 jediným platným oprávněním k činnosti.

 

Individuální přístup

Při poskytování úvěru si zakládá na individuálním přístupu a transparentních pravidlech, kdy klient vždy předem ví, jaká bude výše splátek, kolik celkem zaplatí, i jaké bude případné navýšení při pozdním splácení. Společnost se řídí pravidly zodpovědného poskytování půjček a za všech okolností důkladně prověřuje kredibilitu klienta. Jen díky takovému přístupu jsou půjčky bezpečným a rychlým řešením vaší finanční situace.

Související příspěvky

Prodáváte nemovitost? Přečtěte si, jak sestavit inzerát tak, aby oslovil co nejvíce zájemců

redakce

Uměli byste vybrat kvalitní trampolínu?

redakce

Dryperátor přináší revoluci! Sušení prádla díky němu dostává novou dimenzi!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.