TIPY

Když není věřitel, jako věřitel

Patříte mezi lidi, kteří svůj cash flow doplňují podle potřeb krátkodobými, či střednědobými úvěry? Umíte se orientovat v nabídce kurzů, RPSN a úroků? Cítíte se ve finančním nebankovním sektoru jako ryba ve vodě? Pak jistě víte, že není kredit jako kredit a debet jako debet. A že je třeba mít oči stále otevřené.

Podmínky poskytovaných úvěrů se liší co do výše úroků, výše poplatků i pravidel pro splácení. Málokterý věřitel je natolik solidní, že „odkryje karty“ a zveřejní veškeré informace tak, aby byly transparentní. Vybrat nejvhodnější úvěr se tak mnohdy stává velmi náročnou operací hlavně z hlediska mravního a etického.

 

Licence zárukou kvality

Jak vybrat instituci, která své klienty nepodvádí, nevysává je a neparazituje na lidské bídě? V první řadě je vhodné dát na doporučení a zkušenosti, obecným vodítkem se stává licence České národní banky, která je udělována v nebankovním sektoru pouze těm společnostem, které splňují přísné normy a zásady. TOMMY STACHI mezi ně patří.

Ryze česká společnost s 15letou tradicí, která má na svém kontě více než 50 tisíc spokojených klientů, se může pyšnit označením, které ji činí věrohodnou a charakterní. Garance ČNB, jejíž získání nařizuje zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, má za cíl vyšší ochranu spotřebitelů, poskytovatelům úvěrů proto stanovuje tvrdší podmínky pro vstup na trh. Licence České národní banky je od června 2018 jediným platným oprávněním k činnosti.

 

Individuální přístup

Při poskytování úvěru si zakládá na individuálním přístupu a transparentních pravidlech, kdy klient vždy předem ví, jaká bude výše splátek, kolik celkem zaplatí, i jaké bude případné navýšení při pozdním splácení. Společnost se řídí pravidly zodpovědného poskytování půjček a za všech okolností důkladně prověřuje kredibilitu klienta. Jen díky takovému přístupu jsou půjčky bezpečným a rychlým řešením vaší finanční situace.

Související příspěvky

Vybavte svůj interiér do detailů

redakce

Několik dobrých rad, aby nová chladnička sloužila dobře a úsporně

redakce

Funkční řešení a moderní koupelna s TECE

redakce