STAVBA

Profesionální řešení dodávek stavebních materiálů to je Readymat

Chystáte se pustit do stavby a hledáte spolehlivého dodavatele a kvalitní materiál?  Právě jste našli. Je jím společnost  Readymat s.r.o.

Zkušenosti mluví za vše

Společnost Readymat úspěšně působí na českém a slovenském stavebním trhu od roku 2006.

Za tuto poměrně krátkou dobu si ale vydobyla své postavení a zařadila se mezi špičkové dodavatele stavebních materiálů.

Co Readymat nabízí?

V první řadě je to realizace hrubých staveb od základů až po střechu. Dále také provádí zateplení fasád, samonivelační lité podlahy, zateplení střech. Zkrátka vše, co potřebujete, pokud se chcete pustit do stavby. U Readymat myslí na vše, a proto je můžete kontaktovat i v případě, že se chcete pustit do rekonstrukce bytů a bytových jader.

Kvalitní cihly ECOTON

Readymat nabízí svým zákazníkům pouze kvalitu. Právě proto využívá pro stavby například jedinečné broušené cihly ECOTON. Proč tyto? Broušené cihly ECOTON jsou významným mezníkem ve vývoji pálených bloků – zejména po stránce racionalizace zdění. Cihly ECOTON se vyznačují tím, že mají dokonale přesné a rovné ložné plochy a stejnou výšku s maximální odchylkou 1 mm. Díky těmto rovným plochám je možné vyzdívání na maltu pro tenké spáry do 1 mm! Navíc jsou cihly ECOTON cenově dostupné pro všechny skupiny zákazníků.

Spolupráce na zajímavých projektech

Za kvalitu společnosti Readymat hovoří především její výsledky. K těm posledním patří i spolupráce na výstavbě nových tribun na stadionu FC Viktoria Plzeň.

 

Buďte chytří, pokud stavíte nebo rekonstruujete, spojte se s odborníky z Readymat. Více informací a kontakty naleznete na www.ready-mat.cz .

 


www.ready-mat.czSouvisející příspěvky

Přemýšlíte o dřevostavbě? Potom těmto mýtům nevěřte

redakce

Uspořte díky nízkoenergetickým domům!

redakce

Nechte si udělat kvalitní a podrobný návrh rodinného domu

redakce