PROJEKTY RD

Projekty a služby pro váš nový domov najdete na jednom místě

Untitled document

Také se vám hromadí výdaje za bydlení, vaše rodina se rozrůstá a začínáte zvažovat investici do vlastního rodinného domu s velkou zahradou? Nejdříve se určitě začnete poohlížet po vhodném pozemku. Zeptáte se ve svém okolí a pokud neuspějete, přijdou na řadu realitní kanceláře. Společnost G SERVIS nezaspala a přidala do portfolia nabídku stavebních pozemků.

 

Již v průběhu hledání pozemku tak budete čerpat inspiraci, co si na něm vlastně postavit. Vybírat můžete z typových ale i individuálních projektů. Pomůže vám, pokud zabrouzdáte na www.vybersidum.cz a vyberete si z nabídky 1000 projektových řešení typových rodinných domů. Super je, že projekt budete mít po objednání doma ve schránce do 10 dnů třeba i se zapracovanými drobnými změnami či rozsáhlými úpravami.

Váháte a máte problém se sami rozhodnout? Nemusíte propadat panice, můžete totiž využít zákaznickou linku společnosti G SERVIS na 568 845 000 a můžete si sjednat bezplatnou konzultaci přímo s odborným poradcem. Díky probíhající akci si teď navíc odnesete nejen odpovědi na vaše otázky, ale také pět set stran inspirace v jedinečném katalogu Rodinné domy 3D 2012 zdarma.

 

Pokud vám během konzultace dojde, že vám typovka nestačí a chcete vlastní originální projekt, společnost G SERVIS vám nabídne služby architekta zdarma. Stačí jedna schůzka, během níž architekt promítne všechny vaše vize na papír. Zpracování individuálního projektu na míru potom budete mít v pěti vyhotoveních včetně všech důležitých dokumentů do 22 dnů. Máte špatnou představivost? Požádejte o zhotovení fotorealistických vizualizací, ty vám vše ukážou do detailu.

Pozemek máte, o domě rovněž jasno, takže nyní zbývá zamyslet se nad tím, jak bude vypadat okolí domu, tedy váš dvoreček.

Toužíte po krásném bazénu, jezírku nebo altánu? Splňte si sen a nechte si zakreslit relaxační zóny do vaší projektové dokumentace. Řešíte, kde budete parkovat auta? Vybírejte z nabídky několika typů garáží nebo stání vozu. Další, co budete řešit, jestli se chcete cítit bezpečně a chránit vlastní soukromí, je oplocení. Bez toho se neobejde žádná stavba a může vás překvapit, jak dokáže originální volba plotového pole, vstupní branky a vjezdové brány pozvednout celkovou estetiku vašeho domova.

Došli jsme společně do etapy, kdy byste si nejraději odpočinuli, ale pozor čeká vás to nejdůležitější – vyřízení stavebního povolení. Pokud nechcete plýtvat drahocenným časem, využijte službu společnosti G SERVIS, díky které vám obstarají všechny části plnohodnotné dokumentace (projekt architektury a statiky, průkaz ENB, osazení na pozemek atd.), která poslouží pro realizaci a povede k zisku stavebního povolení.

Pokud dáváte přednost profesionálům, tedy partnerům, kteří si dobře ví, že vybudovat nový domov neznamená jen postavit dům, svěřte se do péče G SERVISu. Zvolte nejjistější a nejpohodlnější cestu a pořiďte všechny projekty komplexně, od jediného dodavatele.

Dovolte nám, abychom věnovali mimořádnou péči a pozornost také vám. Z našeho dvorečku, který obsahuje 1000 originálních projektových řešení a široký sortiment doplňkových služeb, si na www.vybersidum.cz zaručeně vyberete.

Související příspěvky

Konfigurátor dřevostavby – novinka na českém stavebním trhu

redakce

Individuální projekt zcela zdarma

redakce

Vyberte si svůj dům snů

redakce