OSTATNÍ

Septiky od firmy POOLONE.CZ? Správná volba!

Sháníte kvalitní, pokud možno tří komorový septik? Pak navštivte internetové stránky firmy POOLONE.CZ. Ta totiž kvalitní, tří komorové septiky nabízí. Jedná se o svařené nádrže z polypropylénových desek o tloušťce zhruba 5 – 15 mm. Použitý materiál je 100% PP. Jelikož se jedná o septiky tří komorové, tak jsou od sebe jednotlivé komory oddělané příčkami s otvory.

Přítokové i odtokové potrubí
Samotné nádrže těchto septiků od firmy POOLONE.CZ jsou opatřeny přítokovým a odtokovým potrubím, kde je místo přítoku a odtoku velmi čitelně označeno. Stropní deska v kruhových nádržích má jeden kontrolní otvor o světlosti 600mm a samozřejmostí je i kvalitní víko.

Kruhové či hranaté?
Firma POOLONE.CZ dodává na trh septiky kruhové i hranaté a to navíc v několika variantách. Můžete tak vybírat ze septiků pro obetonování, samonosných septiků, či dvouplášťových septiků, které jsou vhodné hlavně do míst se spodní vodou. Samozřejmostí je, že všechny výše zmíněné typy značky POOLONE splňují podmínky z roku 1998.

Jak septik vlastně funguje?
Nátok septiku je umístěn v první komoře, kde na hladině plují lehké částice, které se postupně rozkládají. Takto předčištěná voda následně protéká do druhé komory mezerou ve stěně. V této druhé komoře se na dně usazují pevné a nerozložitelné částice, které se časem musí odčerpávat. Do poslední, třetí komory, se voda dostává dalšími otvory. Zde je voda již čistá a odtéká.

Nevíte si s něčím rady? Pak se nebojte oslovit specialisty z firmy POOLONE.CZ. Ti Vám zaručeně velmi rádi poradí.

Jejich oficiální stránky naleznete na adrese www.poolone.cz.

Související příspěvky

Kopie Samolepky na zeď

redakce

Likvidace plísně, odstraňování graffiti, dezinfekce fasád. Protiplísňový nátěr Praha 3

redakce

Jak efektivně inzerovat nemovitosti, abyste prodali!

redakce