DŮM

Čistírny odpadních vod – moderní řešení

Čistírny odpadních vod jsou v současné době nezbytným řešením. Ne každá obec má ale centrální čističku, takže je nutné, hledat individuální řešení.. Široký výběr čističek odpadních vod pro rodinné domy nabízí společnost ASIO, spol. s r.o.

Biologické řešení

Společnost ASIO, spol. s r.o.  nabízí moderní čistírny odpadních vod, které jsou řešením pro každý rodinný dům. V jejich nabídce je například biologická čistička AS-VARIOcomp K. Technologické řešení tohoto typu čističky je založeno na stabilním a spolehlivém provozu při minimální potřebě energie. Technologie totiž využívá aerobní biologické procesy, které jsou v praxi ověřeny dlouholetým provozem

 

Ekonomická úspora

Pro čištění splaškových vod z rodinných domů je určená také ekonomická verze biologické čistírny AS-VARIOcomp K ECO. U této ekonomické verze čistírny odpadních vod je nahrazen poklop nepochůzným víkem. Nádrž a technologie jsou stejnéá jako u verze AS–VARIOcomp. V nabídce je například membránová čistírna odpadních vod AS-VARIOcomp K ULTRA s mikrofiltrací.

Zemní filtr, separátor…

U ASIO, spol. s r.o.  můžete samozřejmě pořídit i řadu doplňků, které jsou k provazování čističky odpadních vod téměř nezbytné. K dostání je například mechanický zemní filtr, který slouží jako třetí stupeň čištění splaškových odpadních vod nebo i gravitační separátor, do kterého je čerpán stabilizovaný kal a další.

Pokud uvažujete o čističce odpadních vod, obraťte se na odborníky z ASIO, spol. s r.o..

Více informací na www.asio.cz/cz/cistirny-odpadnich-vod .

 


Související příspěvky

Mrazy vás nezaskočí, když máte správně izolovaný dům

redakce

Hliníkové kotvící systémy usnadňují instalaci terasových prken

redakce

Jediná šance k navázání kontaktu s přírodou je zelená střecha

redakce

1 komentář

David 18. 8. 2015 at 13:20

Další firma, která se věnuje čištění vod…http://www.g-servis.cz/uprava-vody/uprava-vody-50

Diskuze je uzavřena.