Search

 „Mytí a čištění Praha“ – profesionální čištění a voskování podlah

Naše firma se rozšířila a potřebovali jsme nové prostory, kam bychom se všichni i s novými zaměstnanci vlezli. Proto se pronajaly kanceláře ve velké budově nedaleko centra. Předchozí firma, která tyto prostory obývala, se zaměřovala na pravidelný styk se zákazníky, kteří k ní přicházeli velice často, nebo alespoň to bylo patrné z podlah kanceláří. Ty byly zanesené špínou nanesenou z venku na botách návštěvníků. V některých místnostech už byla vyšlapaná zřetelná cestička od dveří ke stolům. Tady si pravděpodobně s čištěním podlah moc velké starosti nedělali.

My jsme chtěli začít jinak. Našemu vedení velice záleží na čistotě, proto bylo zapotřebí nechat podlahy řádně vyčistit. V záležitostech, které se týkají úklidu, už delší dobu spolupracujeme s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování linolea, čištění podlah Praha. Jsme s touto firmou velice spokojení, poskytují svým zákazníkům tu nejlepší možnou péči. Zadané práce vždy splní včas a kvalitně. Nebylo těžké rozhodnout, komu zadáme čištění podlah.

Na naši poptávku nám odpověděli, že podlahu čistí strojově, tedy kotoučovým strojem s rotačními kartáči, který je důkladný ale zároveň i šetrný a dokáže vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Používají šetrnou zásaditou chemii, která povrch podlahy nepoškodí. Poradili nám také nechat si podlahu navoskovat, zásadně tak prodloužíme její životnost, podlaha se nešpiní tolik jako nenavoskovaná a mnohem jednodušeji se udržuje. Za velkou výhodu jsme považovali i to, že voskováním získá podlaha proti skluz, riziko uklouznutí se tak sníží.

Domluvili jsme se s A SERVISEM na čištění i voskování. Obě práce byly provedeny profesionálně a s perfektním výsledkem. Spolupráce s touto firmou je potěšení.

 

Med je zázrakem nejen v kuchyni a kosmetice, ale i v domácím léčení

O jeho blahodárných účincích se ví již tisíciletí a rozhodně by se neměly opomíjet. Obsahuje totiž fruktózu a glukózu, spoustu minerálních látek a stopových prvků, vitamínů a enzymů. Vše lehce a dokonale vstřebatelné lidským organismem. Tělu důležité látky dodává a navíc dokáže urychlit spoustu pochodů a například hojení, vstřebávání a boje proti infekci.

Ale med pozitivně působí samozřejmě na spoustu dalších oblastí. Skvěle pomáhá i na nespavost, stačí si dát jednu dvě lžičky, než si jdete lehnout a uvidíte, že se vám bude mnohem snáze usínat. Dále zlepšuje krevní obraz a léčí chudokrevnost. Také působí proti šíření bakterií, které jsou příčinnou infekce horních cest dýchacích.

16895546 - vacuuming

Léčí nemoci ledvin a močových cest, podílí se na vytváření kostní hmoty a léčí vředové onemocnění žaludku a střev. Jeho pozitivních účinků je zkrátka celá řada. Dále je ještě skvělou pomocí proti chřipce, ve sklenici teplého mléka rozpustíme dvě lžičky medu a na špičku nože másla. Tuto medicínu pijeme několikrát denně.

Med je opravdu skvělým pomocníkem hned v několika ohledech, to je už vidět jen v tomto článku, a kdybychom měli napsat úplně vše, v čem nám prospívá, byl by to opravdu dlouhý ale dlouhý text. Každopádně znát tyto účinky medu se každopádně vyplatí. Stejně tak se vyplatí znát úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 7,  která nabízí například kvalitní strojové čištění koberců, které dokáže vyčistit i opravdu sebevíc znečištěný koberec. Navíc dále odstraní i veškeré bakterie, tudíž je rozhodně lepší obrátit se na tuto firmu než se pouštět do čištění koberců na vlastní pěst.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *