OSTATNÍ

Hit – nalepovací hodiny! Ozdobí i vaši domácnost?

Samolepky na zeď se v současné době těší obrovské oblibě. Aby ne – jsou levné, vydrží hodně, snadno se aplikují a hlavně, vypadají prostě skvostně. Jako snad vše, i samolepky na zeď se musí zdokonalovat a inovovat. Neustále proto přibývají nové motivy a formy. Super novinkou jsou právě samolepky na zeď v podobě hodin. Co na ně říkáte?

 

Nalepovací hodiny sluší každé místnosti

Nalepovací hodiny jsou určeny pro všechny milovníky netradičního designu. Jsou důkazem toho, že ty nejlepší věci jsou ve své podstatě jednoduché. Na jednu stranu nejsou nalepovací hodiny ničím jiným, než „kusem“ samolepky, který má uprostřed hodinový strojek. Současně ale dokazují, že pokud je vytvořen jedinečný design, vznikne skvostná a funkční ozdoba každého pokoje.

 

Různé velikosti a 24 barev

Úchvatné samolepky na zeď v podobě hodin je možné koupit v různých velikostech a rozmanitých designech. Hitem jsou nalepovací hodiny s extra velkými číslicemi či ty, u kterých jsou čísla nahrazena slovy. Designovou lahůdkou jsou nalepovací hodiny ve tvaru labyrintu. Milovníky jemného stylu jistě zaujmou hodiny, které tvoří puntíky. Připraveny jsou i takové speciality jako hodiny ve tvaru „zavináče“. Volit je možné mezi dvěma rozměry: velikost samolepky pro malé nástěnné hodiny je 31 x 30 cm a velké nástěnné hodiny mají rozměr 72 x 69 cm.

 

 

Kde vybrat?

S nabídkou přichází specializovaný e-shop topsamolepky.cz. Samolepky, které najdete v nabídce, jsou vyrobeny z kvalitní německé folie, takže jsou extra odolné. Kromě trendy hodin zde můžete vybírat i další úchvatné samolepky na zeď. Čeká na vás přes 300 motivů z oblastí: rostliny, lidé, zvířata, dětské motivy, hudební motivy, auta, letadla, texty a nápisy a mnoho dalších za super ceny.

Pamatujte – samolepky nestojí moc a dokáží zázraky, takže by ani u vás rozhodně neměly chybět.

Související příspěvky

Vsaďte na tradici – JIHOKOV

redakce

Maschinenreinigung und Wachsen von Böden Wien

redakce

Suchen Sie in Wien eine hochwertige Firma für die Schaufenster- und Logoreinigung? Die Höhenarbeiten – Fensterreinigung in Wien

redakce